banner1017

Samsunspor'da başkan kim olacak?

Genel kurul tarihi yaklaştıkça Samsunspor'da kurulacak yeni yönetime kimin başkanlık edeceği merak ediliyor

Samsunspor'da başkan kim olacak?

Samsunspor'da 23 Mayıs'ta toplanacak kurulda yeterli çoğunluk sağlanırsa, yönetim de seçilecek. Ancak, henüz adaylığını açıklayan kimse görünmüyor. Samsunspor'da kurulacak olası bir yeni yönetime kimin başkanlık edeceği henüz netlik kazanmış değil.

ADAY ÇIKMAZSA TEKRAR KAYYUM
Sezonun ikinci yarısından itibaren Kayyum yönetiminde olan Samsunspor, gerek madddi gerekse sportif anlamda zor günler yaşayan Kırmızı Beyazlılar, 23 Mayıs'ta yapılacak genel kurulda, yeni bir yönetimin kurulmaması halinde tekrar Kayyum yönetimine bırakılacak.

EMİN KAR'DAN AÇIK KAPI
Son günlerde, özellikle yaptığı açıklamalarla ön plana çıkan Samsunspor'un eski başkanlarından Emin Kar, yaptığı son açıklamayla aday olmadığını ancak, görev verilirse kaçmayacağını söyleyerek, Samsunspor'a kapılarını kapatmadı.

2'NCİ OTURUMUN TARİHİ DEĞİŞTİ
23 Mayıs'ta yeterli çoğunluk sağlanmadığı durumda, 30 Mayıs'ta yapılacak olan 2'nci kurulun tarihi 2 Haziran'a çekildi. 2'nci yapılacak olan genel kurulda çoğunluk aranmaksızın kongre gerçekleştirilecek. Genel kurula kadar aday çıkmaması halinde Samsunspor'un işi daha da zor hale gelecek.

Haber: Kenan KAYA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER