banner1017

Samsunspor, 'Başkan' arıyor: 'Böyle bir düşüncemiz yok!..'

Samsunspor başkanlığına aday olacağı yönündeki iddialara yönelik Atakum Belediyespor Başkanı Mehmet Aydın, konuya açıklık getirdi, "Adaylık gibi bir düşüncemiz yok"

Samsunspor, 'Başkan' arıyor: 'Böyle bir düşüncemiz yok!..'
banner1015

Genel kurul öncesi birçok isim hakkında ortaya atılan Samsunspor Başkanlığı için aday olacak söylentisi Atakum Belediyespor Başkanı Mehmet Aydın hakkında da ortaya atılmıştı. İddialarla ilgili açıklamalarda bulunan Aydın, "Samsunspor yönetimi almak gibi bir düşüncemiz yok. Başkanımız İshak Taşçı bir çalıştay yapacak. Bu çalıştay neticesinden kulübün röntgeni çekilecek" dedi.

'BU DURUM KULÜBÜMÜZE ZARAR VERİR'
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'nın Samsunspor için elinden geleni yaptığını belirten Mehmet Aydın, "Bizler başkanımızın yanındayız ama bunun içinde olmayı düşünmüyoruz. Bu durumun kulübümüze zarar vereceğini düşünüyoruz" diyerek, bu iddialardan Atakum belediyespor'un zarar görebileceğini belirtti.

'AMACIMIZ, KULÜBÜ DAR BOĞAZDAN KURTARMAK'
Samsunspor başkanı ve yönetiminin herkesi kucaklayacak bir kişinin olması gerektiğini dile getiren Aydın, "Bizim amacımız başkanlığı veya yönetimi almak değil, amacımız kulübümüzü dar boğazdan kurtarmaktır" dedi.

Haber: Kenan KAYA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER