banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Samsunspor, Avrupa'da marka olacak

Samsun Anadolu Lisesi (SAL) mezunu Yılport Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi Tarık Darende ve Genel Menajer Mustafa Aztopal, Samsun Maarif Koleji ve SAL Mezunlar Derneği tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’ etkinliğine katıldı. Darende ve Aztopal, Samsunspor'un Avrupa'da marka bir kulüp haline geleceğini söyledi

SAMSUNSPOR 07.03.2019, 15:55
banner1343

Samsun Maarif Koleji ve Samsun Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’ etkinliğine Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal ve Yönetim Kurulu Üyesi Tarık Darende katıldı. Samsun Anadolu Lisesi’nden (SAL) mezun olan Aztopal ve Darende, SAL Okul Müdürü Ender Aygün ve SAL Mezunlar Derneği Başkanı Nevzat Demirer’in açılış konuşmasının ardından etkinlikte öğrencilere iş kariyerleri hakkında öğrencilere bilgiler verdi.

"HAYATIMIN KULÜBÜNE GELDİM"
Mustafa Aztopal, yıllarca taraftarlığını yaptığı Samsunspor'da yöneticisi pozisyonunda olmayı hayal ettiğini ve hayallerine kavuştuğunu belirterek, "Samsunspor için en önemli şey İsmail Uyanık’ın liderliği ve onun iradesidir. Hayatımın kulübüne geldim. Avrupa’da ve dünyada çok bağlantılarım var. Samsunspor için bu bağlantılarımızın hepsini kullanacağız. Samsunspor, Samsun’un en büyük markasıdır. Samsunspor bu ligden ve sonraki ligden çok kısa bir sürede kurtulup, asıl yeri olan Süper Lig'e geri dönecektir. Avrupa’da tanınan bir kulüp olacaktır. Avrupa macerası 4-5 sene sonra herkesin görebileceği bir düzeye gelecektir.

"SAMSUNSPOR MARKA OLACAK"
Samsunspor altyapıda akademiler için çok önemli hamleler yaptığını ifade eden Aztopal, "Yaklaşık 10-15 antrenman sahası şu anki tesislerin 2 kilometre ilerisindeki dolgu alanına yapılacak. Orada Samsunspor, yetenekli Türk çocuklarını orada toplayacak ve bir marka haline getirecek. Samsunspor, hem Süper Lig'de hem de Avrupa’da bir marka haline gelecek” diye konuştu. 

AVRUPA'NIN EN BÜYÜĞÜ
Tarık Darende, Samsunspor'un Avrupa'nın en güçlü kulübü olacağını belirterek, “İsmail Uyanık’ın olduğu yerde daima başarı vardır. Hiç şüpheniz olmasın Samsunspor, en kısa zamanda Avrupa’nın en güçlü kulübü olacak. Bizim daha önce yönettiğimiz dönemlerde takım Süper Lig'deydi. Şimdi tekrar göreve geldik. Çok yakın bir zamanda bütün herkes Samsunspor’dan bahsedecek” şeklinde konuştu. 

Yorumlar (0)
banner1311
17°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 17 Eylül 2019
İmsak 04:43
Güneş 06:09
Öğle 12:34
İkindi 16:04
Akşam 18:50
Yatsı 20:11