banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Samsunspor'a yeni taraftar grubu 

TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Yılport Samsunspor taraftarı bir grup, yeni bir tribün grubu kurduklarını açıkladı. 

SAMSUNSPOR 25.03.2019, 09:00 25.03.2019, 09:18
Samsunspor'a yeni taraftar grubu 

Samsunspor taraftarı bir grup, 'Castle Black' adı altında birleşti. Açıkladıkları manifestoyla sadece siyah giyineceklerini belirten grup, Kuzey Kale Arkası'nda bulunacak. 

Samsunspor'un yeni tribün grubu Castle Black'in yayınladığı manifesto ise şu şekilde: 

'20 Ocak 1989 tarihinde yaşanan üzücü kazanın ardından takımımızın kırmızı-beyaz renklerine acımızı temsilen siyah eklenmiştir. Fakatg bugüne kadar ne yazık ki kırmızı ve beyaz rengin ağırlıkta olduğunu hep beraber görmüş bulunuyoruz. Bizler siyahın ağırlığını hissettirecek, manasını aktaracak ve Samsunspor'umuzun yaşadığı maddi ve manevi karanlık günleri unutmayan ve unutturmayacak olan yegane bekçileriyiz. Bu sebeple maçlarımıza simsiyah girme kararı almış bulunuyoruz. Castle Black, Samsunspor'umuzun aydınlığa giden yoldaki tüm karanlık zamanlarında var olanların oluşturduğu ve Samsunspor'un menfaati dışında hiçbir menfaat gözetmeyen bir gruptur. Amacımız 89 ruhunu yaşatarak, Samsunspor'umuzu bestelerimizle, pankartlarımızla ve fark yaratacak kültürümüzle Kuzey Kale Arkası'nda en iyi şekilde desteklemektir. Tribün ve alt kültürler arasında koordinasyonu sağlayarak ülkemize, Avrupa'ya ve tüm Dünya'ya kendimizi ispatlamak için buradayız. Bu kültürün adı biz olacağız. Tribünsel faaliyetlerimizi sürekli üstüne katarak gerçekleştireceğiz. Kulübümüzün menfaaini gözeterek bu kültürü yaşamak isteyen herkesi Kuzey Kale Arkası'na bekliyoruz. Siyahı unutmayacağız, unutturmayacağız. ÖLENE DEK SAMSUNSPOR!'

BİRÇOK GRUP BULUNUYOR

Bilindiği gibi Samsunspor taraftarının Forza Şirinler, Forza Samsun, Söğütlübahçe, Şehzadeler, Üni-Sam gibi çok sayıda tribün grubu bulunuyor.

Yorumlar (0)
21°
açık
Namaz Vakti 23 Eylül 2019
İmsak 04:51
Güneş 06:16
Öğle 12:32
İkindi 15:56
Akşam 18:38
Yatsı 19:58