banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Samsunspor'a taraftardan sonsuz destek - Samsunspor Haberleri

banner1357

Samsunspor'a sonsuz destek verdiklerini belirten vatandaşlar, bu hafta oynanacak Samsunspor-Manisa FK maçında takıma güvendiklerini ve ligde liderliğe yükseleceğini fiade etti.

SAMSUNSPOR 04.10.2019, 15:52
banner1353
banner1375

Samsun Medya Grubu'na bağlı Samsun Canlı Haber TV ekibi sokağın nabzını tutmaya devam ediyor. Vatandaşa mikrofonunu uzatan ekipler "Bu hafta Samsunspor ve Manisa FK arasında oynanacak maçı nasıl değerlendirirsiniz?" sorusuna cevap aradı.   

2-0 ALACAĞIZ

Hakkı ÇATAL: Samsunspor'un sonuna kadar destekçisiyiz ve inşallah Manisa'yı yenersek ligde 1. sırada olacağız. 2-0 alıp şampiyon olacağımıza inanıyorum. Her daim yanındayız Samsunsporumuzun.

SAMSUN KAZANACAK

Mustafa ÖNAL: Samsunsporumuz, bu hafta oynanacak maçı inşallah alacak ve 1. olacak. Ben Samsunspor'un da her zaman destekçisiyim. Temennimiz, Samsun'un kazanması yönünde. 

ÜST LİGE ÇIKAR  

Yusuf KAPTAN: Ben Trabzonsporluyum ama maçları çok takip etmiyorum, Samsun, üst lige çıkar diye düşünüyorum. Samsun bu  maçı 2-1 alır ve ligde 1. olur inşallah. Çünkü Samsunspor'un da destekçisiyiz. 

HAK EDİYORUZ ALACAĞIZ

Emre KARAGÖZ: Bu hafta oynanacak maçı 1-0 alırız diye tahmin ediyorum çünkü almamız gerek ve şampiyonluk yarışında iddialı olabilmemiz için bu maçı mutlaka kazanmamız gerekiyor. Herkes biliyor bizim nasıl bir spor kulübü olduğumuzu ve ciddiye alınmayacak bir kulüp değiliz. Maçı kazanırsak ligde 1. sırada olacağız. Bunu hak ediyoruz ve hak ettiğimizi almamız gerekiyor.

BİRİNCİLİĞE OYNAR 

Nezirhan Alp ARSLAN: Manisa iyi bir takım ama Samsunspor bu kadroyla Manisa'yı yener ve birinciliğe yükselir. Çünkü bu seneki kadromuz geçtiğimiz yıllara göre katbekat iyi durumda. Samsunspor, maddi açıdan da güçlendi yeni transferlerimizle de bir üst lige çıkacağımızı düşünüyorum  bu yüzden de inşallah bu maçı 2-1 alacağız. 

1-0 OLSUN BİZİM OLSUN

Musa DEMİR: Samsunluyum ve Samsunsporluyum çok şükür. Hafta sonu oynanacak maçı alacağız inşallah.Takımımıza ve İrfan Buz hocamıza güveniyoruz, üst lige çıkacağımıza da inanıyorum.  Sonuna kadar destekliyor ve 1-0 olsun bizim olsun diyorum. 

SONSUZ DESTEKÇİYİZ

Kadir ZENGİN: Samsunspor'un destekçisiyim ve bu hafta oynanacak maçı alıp ligde 1. sıraya oturacağız inşallah. Samsunspor bir üst lige çıkmayla kalmamalı sonuna kadar devam etmeli çünkü biz sonuna kadar Samsun'un destekçisiyiz. 

SONUNA KADAR SAMSUNSPOR

Mert TURAN: Samsun'un sonuna kadar destekçisiyiz ve oynanacak maçı alırsak 1. sırada olacağız. 1-0 olsun bizim olsun diyorum ama iki gol atacağımızı düşünüyorum. Çok fazla takip edemesem de sonuna kadar Samsunsporluyuz. 

TAKIM DAHA İYİ

Furkan KIR: Samsun, Manisa'yı yenerse ne mutlu bize. Çünkü ligde 1.sıraya oturacak. Futbolla çok alakam yok ama sonuna kadar destekçisiyiz.  Bu maçı 3-0 alacak diye düşünüyorum. Takım geçen seneye daha iyi durumda ve oyuncular daha çok atakta. 

2-1 KAZANACAĞIZ

Birkan ÇELT: Samsunspor iyi bir kadroyla çıkacak maça ve şu ana kadar da iyi gidiyor. Bu maçı 2-1 alacağımıza da inanıyorum ve umudumuz o yönde. Samsun sporumuzu da sonuna kadar destekliyorum.

Elif DANIŞMAZ

Yorumlar (0)