banner1320

Samsun'un potansiyeli çok yüksek

Samsunspor'u kalkındırmak için futbol akademisi kuracaklarını söyleyen Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, "Belçika'nın Genk takımı ile anlaştık. Samsun büyük potansiyel. Biz Türk futbolcular yetiştirip, bunları satarak gelişen bir futbol takımı olacağız. Ajax sistemine yakın bir sistem kuracağız" dedi

Samsun'un potansiyeli çok yüksek
banner1314

KURBAN EDİLDİK
Geride kalan sezonda hakem hatalarının kurbanı olduklarını ifade eden Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, "Geçtiğimiz sezon hakem hatalarından 19 puan kaybettik ve çıkamadık. Gördük ki geçen sezon, bu lig birilerine verilmek için dizayn edilmişti. Bu sene iyi bir hoca aldık. İrfan Buz ile anlaştık. Eksik yerlerimizin tamamlanması için transferlerde yapıyoruz. İnşallah bu sene bir üst lige çıkacağız. Bir aksilik çıkmazsa, Samsunspor'u Süper Lig'de iyi bir yere getirmek istiyorum" diye konuştu. 

YÜK OMUZLARIMDA
Şirketleşme sürecine Yıldırım Holding olarak başladıklarını ardından abisi Ali Rıza Yıldırım'ın çekilme kararıyla Samsunspor'un tüm ekonomik yükünün kendisinin omzuna bindiğini belirten Yıldırım, "Akıllı transferler yapmaya çalışıyoruz. En önemlisi futbol akademisi kuruyoruz. Belçika'nın Genk takımı ile anlaştık. Bize gelip her ay, 1 hafta eğitim verecekler. Samsun büyük potansiyel. Biz Türk futbolcular yetiştirip, bunları satarak gelişen bir futbol takımı olacağız. Yoksa her sene bir çok transferle bir yerlere gelinmiyor. Ajax sistemine yakın bir sistem kuracağız" dedi.

Mustafa TOGUR

YORUM EKLE
YORUMLAR
canan
canan - 1 hafta Önce

BÖYLESİNE SAF VE TEMİZ BİR SAYFA AÇMAK İSTEYEN BÖYLE GÜZEL BİR BAŞKANIMIZ OLDUĞU İÇİN GURURLU VE MUTLUYUZ...ANCAK BÖYLE FUTBOL OKULLARI FUTBOL SEVİMSİZLEŞTİREN FUTBOLU BİTİREN BİR DURUMA DOĞRU BİR GİDİŞTİR.

canan
canan - 1 hafta Önce

BÖYLESİNE İYİNİYETLİ BİR İNSAN İÇİN; KEŞKE DİYORUM MEHMET BABALIK VE ÇOLAK SABAHATTİN GİBİ DEĞERLİ,FUTBOLCUYU GÖZÜNDEN TANIYAN GERÇEK FUTBOL İNSANLARIYLA BİRLİKTE OLSAYDI , KESİNLİKLE DÜNYANIN İMRENDİĞİ YENİ MESSİLER, RONALDOLAR,TANJULAR, YİFO MEHMETLER ÇIKARAN BİR FUTBOLCU FABRİKASI OLURDUK.


OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==> https://www.samsungazetesi.com/samsunspor/samsun-un-potansiyeli-cok-yuksek-h1210046.html

Samsun Gazetesi | Samsun Canlı Haber

SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300