banner1518

banner1365

banner1519

banner1345

banner1334

banner1534

'Samsun Spor' bu akşam Samsun Canlı Haber TV'de...Bu program kaçmaz

'Samsun Spor' bu akşam saat 20.00'de Samsun Canlı Haber Tv'de ekranlarında canlı yayınlanacak.

SAMSUNSPOR 26.10.2020, 09:54 26.10.2020, 22:12
138
'Samsun Spor' bu akşam Samsun Canlı Haber TV'de...Bu program kaçmaz

Bu akşam Samsun Canlı Haber TV'de yayınlanacak 'Samsunspor' programında gündeme özel konuları tartışacak tecrübeli ekip maç sonrası yorumlarla ekranlar karşısında olacak.Samsun Medya Grubu Spor Müdürü Salim Yıldız'ın moderatörlüğünde usta yorumcular Avni Demir, Yusuf Ziya Çakır ve Nedim Aydın, hem Ankara Keçiörengücü hem de oynanacak olan Adana Demirspor karşılaşmasını yorumlayacaklar.

Bu program kaçmaz...

İlke imza attık...
İşte Yıldırım'ın büyük hayali

Yılport Samsunspor'u Dünya'nın zirvesine taşımak isteyen Başkan Yüksel Yıldırım, "Hayalim Samsunspor'u Dünya'nın zirvesine taşımak. Bu yapmak için İtalya'da da bir kulüp almak istiyorum" dedi

TARAFTARIMIZI ÇOK ÖZLEMİŞİZ

Hayalinin Yılport Samsunspor'u Dünya'nın zirvesine taşımak olduğunu belirten Başkan Yüksel Yıldırım önemli açıklamalarda bulundu. Bir ilke imza attıklarını belirten Yıldırım, "Keçiörengücü maçında boşta kalan localara kısıtlı sayıda taraftarlarımızı alarak bir ilke imza attık. Taraftarımızı ve onların önünde oynamayı özlemişiz. Eksiklerimiz olmasına rağmen gerçek kimliğimize ilk defa büründük. Taraftarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

KULÜP ALMAK İSTİYORUM

Yılport Samsunspor'u Dünya'nın zirvesine taşımak isteyen Başkan Yüksel Yıldırım, "Hayalim Samsunspor'u Dünya'nın zirvesine taşımak. Bu yapmak için İtalya'da da bir kulüp satın almak istiyorum. Futbol akademimizde forma giyen yıldız adayları ile yakından ilgileniyorum. Yıldız adaylarımıza yanlarında olduğumu hissettirerek özgüvenlerinin yükselmesine de katkı sağlamaya çalışıyorum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)