banner1518

banner1577

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

SAMSUN HABER: Samsunspor'da Coşkun Zeren İstifa Etti!

SAMSUN - Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren istifa etti.

Samsunspor 01.08.2017, 18:06 02.08.2017, 14:38
2060

Samsun Haber -  Samsunspor'un uzun yıllardır Sportif Direktörlük koltuğunda bulunan Coşkun Zeren'in istifa ettiği öğrenildi. 

Samsunspor'un yaptığı transferlerde Başkan Erkurt Tutu'dan sonra en yetkili isimlerden olan Coşkun Zeren'in istifası gündeme bomba gibi düştü. 

Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmazken, Coşkun Zeren'in telefonuna ulaşılamıyor. 

ARABOĞLU'NDAN İSTİFA AÇIKLAMASI

Samsunspor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Rüştü Araboğlu, Sportif Direktör Coşkun Zeren’in istifa etmek istediğini, kulüp olarak Zeren’i ikna etmeye çalıştıklarını söyledi. 
Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren’in istifa ettiği haberi spor kamuoyunda konuşulmaya başladı. Başkan Yardımcısı Rüştü Araboğlu konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Sportif Direktör Coşkun Zeren ile çalışmaya devam etmek istediklerini vurgulayan Araboğlu, “Coşkun Bey’in istifası konusunda henüz onaylanmış bir şey yok. Coşkun Zeren’in bir sıkıntısı vardı. Akşam saatlerinde kendisiyle tekrar görüşeceğiz. Sayın Zeren’in sezon başında da bir istifa talebi vardı. Kendisine bu kararı ertelemesi için ricada bulunmuştuk. Şimdi yine kendi işleri nedeniyle iznini istedi. Biz de kulüp olarak, ‘bırakma bizi, bizimle ol, beraber yürüyelim’ diyoruz. Muhtemelen olumlu sonuç alırız. Şu anda istifasını kulübe sunmadı. Sadece görüşünü belirtti. Biz kulüp olarak Coşkun Zeren’le çalışmak istiyoruz” dedi.


Sportif Direktör Coşkun Zeren’in kırmızı-beyazlılarda devam edip etmeyeceği bugün netlik kazanacak.

Yorumlar (0)