banner1320

Şampiyonluk ipi göğüslenecek

Samsunspor'un tecrübeli oyuncularından Yılmaz Özeren, “Bu sene şampiyonluk yolunda hem taraftarlara hem yöneticilere hem de teknik heyete gerçek Yılmaz Özeren’i göstereceğim” dedi.

Şampiyonluk ipi göğüslenecek
banner1314

GERÇEK YILMAZ'I GÖRECEKLER

Samsunspor'un geçtiğimiz sezon devre arasında kadrosuna kattığı Yılmaz Özeren, devre arasında takıma katıldığı için adaptasyon sorunu yaşadığını belirterek, “Ben bu zamana kadar hiç devre arasında transfer olmamıştım. Yeni sezon, yeni hoca ve yeni arkadaşlarla sezon sonu ipi göğüsleyeceğimize inanıyorum. Yeni sezon hem benim için hem de Samsunspor camiası için daha iyi olacak. Gerçek Yılmaz’ı bu sene şampiyonluk yolunda hem taraftarlara hem yönetici ağabeylerime hem de teknik heyete göstereceğime inanıyorum” diye konuştu.

TARAFTAR MUTLU OLACAK

Geçen sezon yaptıkları hataları bu sezon yapmayacaklarını ifade eden Yılmaz Özeren, “Bu sezondan daha umutluyum. Yeni hocamız ve yeni oyuncularla birlikte bu sezon bir önceki sezonda yaptığımız hataları yapmayacağımıza inanıyorum. Artık adaptasyon sürecini de atlattık. Geçen sene talihsiz bir sezon geçirdik. Bu sezon İrfan Buz hocamız ile birlikte buna izin vermeyeceğiz. Taraftarlarımızı sezon sonu sevindirmeyi çok istiyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300