banner1017

Samaras'tan büyük fedakarlık

Samsunspor'un Yunan Yıldızı Giorgios Samaras'tan büyük fedakarlık. Samsunspor'dan ayrılırken tüm alacaklarını takıma bağışladı

Samaras'tan büyük fedakarlık
banner1015

Samsunspor'un yıldız futbolcusu Samaras, takımın 2'nci Lig'e düşmesinden dolayı takımdan ayrılmak zorunda kalmıştı. Takımdan ayrılırken Samaras, büyük bir fedakarlık örneği göstererek, "Takım küme düşmüşken ben para peşine düşemem" diyerek, tüm alacaklarını takıma bağışladı.

'YÜK' OLMADI
Kırmızı Beyazlılarda forma giydiği süre boyunca tüm camianın büyük sevgisini kazanan Samaras, giderken de tüm övgüleri hakedecek bir hareketle, Samsunsporluların gönlünde tahtını korudu. Takımın 2'nci Lig'e düşmesinden dolayı yabancı kısıtlaması olduğu için takımdan ayrılmak zorunda kalan Samaras, alacaklarından vazgeçerek, Kırmızı Beyazlıların zorlu sürecinde ekstra bir yük olmaktansa büyük vefa örneği göstererek alacaklarını takıma bağışladı.

TAKDİR EDİLİYOR
Alacaklarından dolayı Samsunspor'u TFF'ye şikayet eden birçok futbolcunun aksine Samaras, yaptığı bu hareketle tüm camianın tekrar takdirini kazanmayı başardı.

Haber: Kenan KAYA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER