banner1571

banner1584

banner1575

banner1499

banner1496

banner1534

banner1581

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 29 Ocak Cuma

Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu "Samsun Spor Saati" başladı (29 Ocak Cuma)

SAMSUNSPOR 29.01.2021, 11:01 29.01.2021, 11:46
90

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 29 Ocak Cuma  - Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu "Samsun Spor Saati" başladı (29 Ocak Cuma)

Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu ‘Samsun Spor Saati' hafta içi her gün Samsun Canlı Haber TV’de saat 11.00’de canlı yayınlanan programda Samsunspor'daki son gelişmeleri, Samsunspor'a dair her şey konuşulacak.

AZTOPAL SMG'YE KONUŞTU: YOLUMUZ ŞAMPİYONLUK YOLUDUR

Genel Menajer Mustafa Aztopal, ''Nokta transferler ile gücümüze güç kattık. Artık hedefe daha donanımlı bir Samsunspor olarak koşuyoruz. Yolumuz şampiyonluk yoludur'' dedi 

MEKİK DOKUDU

Sezona şampiyonluk parolası ile başlayan ve bu yolda emin adımlarla ilerleyen Yılport Samsunspor'da keyifler yerinde. Devre arası transfer döneminde yine yoğun bir mesai harcayan Genel Menajer Mustafa Aztopal'da Samsun Gazetesi Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız'a açıklamalarda bulundu. Samsun-İstanbul arası mekik dokuyan Aztopal, transferlerdeki bitiriciliği ile bir kez daha başarısını ortaya koymuş oldu. 

ZORU BAŞARDIK 

6 nokta transfer gerçekleştirdiklerini söyleyen Genel Menajer Mustafa Aztopal, ''Sezon öncesi transfer dönemine göre devre arası transfer dönemi her zaman daha zordur. Yaptığımız her transferi inanarak ve güvenerek yaptık. Yoğun bir mesai harcanıyor çoğu transferde. Benim işim Samsunspor'umuza en iyi isimleri kazandırmak. Ertuğrul hocamız ve Başkanımız Yüksel Yıldırım'ın hasta olmasına rağmen transferler üzerinde ince eleyip sık dokuduk ve gücümüze güç katacak isimleri aldık'' dedi. 

ŞİMDİ KENETLENME VAKTİ

Aztopal, ''Ben yürekten inanıyorum ki bu takım sezon sonu şampiyonluğu elde edecektir. Başkanımız, teknik ekibimiz ve oyuncu grubumuz bunu gerçekten çok istiyor. Samsunspor hak ettiği yere yani Süper Lige bu sezon çok yakın. Taraftarımızında gönlü rahat olsun, Samsunspor'un her bir ferdi yapması gerekenleri ve görevlerini biliyor. Şampiyonluk için antlar içildi, şimdi yapmamız gereken tek şey kenetlenmek'' dedi. Salim YILDIZ 

Yorumlar (0)