banner1518

banner1567

banner1334

banner1499

banner1576

banner1534

banner1581

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 15 Ocak Cuma

Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu "Samsun Spor Saati" başladı (15 Ocak Cuma)

SAMSUNSPOR 15.01.2021, 10:55 15.01.2021, 11:24
238

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 15 Ocak Cuma   - Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu "Samsun Spor Saati" başladı (15 Ocak Cuma)

Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu ‘Samsun Spor Saati' hafta içi her gün Samsun Canlı Haber TV’de saat 11.00’de canlı yayınlanan programda Samsunspor'daki son gelişmeleri, Samsunspor'a dair her şey konuşulacak.

TARAFTAR SORDU, YILDIRIM CEVAPLADI

Kırmızı-Beyazlı taraftarların sosyal medyadan yaptıkları yoğun transfer paylaşımlarına cevap veren Başkan Yüksel Yıldırım, ''Belki hafta sonuna veya en geç haftaya transfer bombaları patlar" dedi 
 
Yılport Samsunspor'da camia yapılacak transferlere odaklandı. Çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdüren Kırmızı-Beyazlılar da şu ana kadar özellikle golcü kontenjanında somut bir adım atılmadı. Başkan Yüksel Yıldırım ise, gazetemiz spor servisi müdürü Salim Yıldız'ın paylaşımının altına bir taraftarın, ''Abi lig başlamak üzere ve forvetimiz yok kanatlar neyse hadi ama neden hala hareketlilik yok başkanımızın bunca emeği boşa gidecek böyle giderse' yorumuna Başkan Yıldırım cevap verdi. 
Yıldırım, "Merak etme sen. Son gülen iyi güler. Çok zor şartlarda transferler yapmaya çalışıyoruz. Sağolsun yerel medya sayesinde bazı transferler imkansız oldu. Şimdi sil baştan fiyat artırarak pazarlıklar çok gizli yapılıyor. Belki haftasonuna veya en geç haftaya transfer bombaları patlar" ifadelerini kullandı.

Salim YILDIZ 
 

Yorumlar (1)
uzman 1 ay önce
bu takım iyi bir golcü ve kanat oyuncuları dinamo bir orta saha oyuncusu birde sol bek almadan kesinlikle şampiyon olamaz kimseyi kandirmasinlar