banner1518

banner1585

banner1526

banner1499

banner1525

banner1534

banner1581

Sağlam'dan 'Kubilay' gerçeği 

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, ''Kubilay'ın sözleşmesinin uzatılması için yönetime rapor verdik. Karar artık yönetimin.  Kubilay'ın kendisi müthiş bir değişim içinde.  Günümüz futbolunda eski tip 10 numaralar kalmadı'' dedi.

SAMSUNSPOR 11.02.2021, 13:46
2828
Sağlam'dan 'Kubilay' gerçeği 

Sağlam'dan 'Kubilay' gerçeği Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, ''Kubilay'ın sözleşmesinin uzatılması için yönetime rapor verdik. Karar artık yönetimin.  Kubilay'ın kendisi müthiş bir değişim içinde.  Günümüz futbolunda eski tip 10 numaralar kalmadı'' dedi.

 

Yılport Samsunspor'da Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam basın mensuplarıyla tele konferans sistemi üzerinden bir araya geldi. Soruları cevaplayan Sağlam, son günlerde çok konuşulan İlyas Kubilay Yavuz gerçeği hakkında da açıklamalarda bulundu.

Sağlam, ''Kubilay'ın attığı golden önceki pozisyona bakın. Kayarak top kazandı. Kubilay'ın kendisi müthiş bir değişim içinde.  Günümüz futbolunda eski tip 10 numaralar kalmadı. Takıma daha fazla katkı yapan ve defansif anlamda da sorumluluk alan oyuncular ön planda. Bazen sonradan girecek, bazen ilk 11'de başlayacak. Rakibin belki oyundan düştüğü anlarda girecek ve maçı kazandıracak. Kubilay da mutlu olacak. Biz de mutlu olacağız. Sözleşmesinin uzatılması için yönetime rapor verdik'' dedi.

Salim YILDIZ

Yorumlar (0)