banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Roma'yı bir günde kurmadılar - Samsunspor Haber

banner1357

Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Samsunspor taraftarlarından sabırlı olmalarını isteyerek, "Bilin ki Roma'yı bir günde kurmadılar. Bizde yeni bir yapılandırma yaptık Samsunspor'da. Biraz sabır lütfen" dedi.

SAMSUNSPOR 08.10.2019, 14:27
Roma'yı bir günde kurmadılar - Samsunspor Haber
banner1353
banner1375

Yarın oynanacak Amed Sportif maçı öncesi taraftara seslenen ve kendilerinden sabırlı olmalarını isteyen Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, "Süper Lig'e çıkarıp sizi kurtaracağım bu ağlamaktan, sızlamaktan, üzülmekten. Ben de sizin gibi istiyorum. Samsun'da yaşamadığım için belki katkılarım az oluyor ama bunu da bilin ki Roma'yı bir günde kurmadılar. Bizde yeni bir yapılandırma yaptık Samsunspor'da. Biraz sabır lütfen" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
55 8 ay önce
Romanı bir günde kurmadilar ama bir günde yaktılar sayın başkan. Ligin hurda larını toplayıp süper lig takımlarının bile toplayamadigi 30 bine yakın başarıya susamiş seyircinin önüne atarsanız yarın o taraftardan başka tepkilere alırsın böyle giderse sende ona hazır ol.hadi geçensene kandırıldın bu sene aldığınız adamların takıma ne katkısı var bunun hesabını yetkililere sor yoksa taraftar sorar benden demesi.
55 8 ay önce
Yorum yazın diyorsunuz bir hafta sonra yayinliyorsunuz gündem değişiyor konu önemini kaybediyor yorumun anlamı kalmıyor ozaman yorum bölümünü kaldırın .