Özköylü, bırakmak istemiyor: Samsunspor'da Mehmet Akyüz ısrarı

Samsunspor'un transferi için girişimlerini sürdürdüğü Denizlisporlu futbolcu Mehmet Akyüz'le ilgili ısrarını sürdürüyor. Denizlispor Teknik Direktörü Osman Özköylü, "Oyuncumuzu bırakmak istemiyoruz" diyor

Özköylü, bırakmak istemiyor: Samsunspor'da Mehmet Akyüz ısrarı
banner1139

Yeni sezona iddialı girmek isteyen Samsunspor, transferde de önemli isimleri radarına aldı. Bu isimlerin başında Denizlispor'da 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Mehmet Akyüz yer alıyor. Geçtiğimiz sezon devre arasında Denizlispor'a gelen Mehmet Akyüz, attığı 12 golle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. 32 yaşındaki tecrübeli futbolcu için Samsunspor teklif götürdü. 

SERBEST KALMA MADDESİ VAR
Tecrübeli futbolcunun kulübüyle 1 yıl daha sözleşmesinin bulunmasına karşın sözleşmesinde serbest kalma maddesinin bulunması Samsunspor'un elini güçlendiriyor. Sözleşmede gerekli miktarın yatırılması durumunda oyuncu boşa çıkmış olacağı öğrenildi.

ÖZKÖYLÜ: MEHMET AKYÜZ'E İHTİYACIM VAR
Samsun Gazetesi'nin kendisine ulaştığı Denizlispor Teknik Direktörü Osman Özköylü, Mehmet Akyüz transferine ilişkin, "Samsunspor'un oyuncumuzla görüştüğü doğru. İki kulüp arasında görüşme gerçekleşmiş. Oyuncumuzun da sözleşmesinde serbest kalma maddesi yer alıyor. Fakat ben Mehmet Akyüz'le görüştüm. Kendisini burada görmek istediğimi, bu sezon ona ihtiyacım olduğunu belirttim. Yönetime de bu durumu söyledim. Mehmet'de burada kalmak istediğini bize söyledi" dedi.

SAMSUNSPOR ISRARCI
Samsunspor kaynaklarından ulaşılan bilgilere göre de Mehmet Akyüz ile görüşmelerin sürdüğü bir kaç pürüzün giderilmeye çalışıldığı öğrenildi. Tecrübeli oyuncunun Samsunspor'un yeni sezon öncesi kamp çalışmalarına da katılması için yoğun çaba sarfedildiği öğrenildi. 

Haber: Ali BİROL

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127