banner1320

Mustafa Aztopal: Yeni isimler yolda

Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, "Transfer süreci şu anda istediğimiz gibi gidiyor. İlk olarak Gökhan Meral'i açıkladık. Samsunsporumuza hayırlı olmasını diliyorum. Anlaşmalar kesinleştikçe yeni isimleri de duyuracağız" dedi

Mustafa Aztopal: Yeni isimler yolda
banner1314

Yılport Samsunspor'da transfer çalışmaları hummalı bir şekilde devam ediyor. Yeni sezon kadro planlaması ve transferler için İstanbul'da yoğun mesai harcıyan Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal da, Teknik Direktör İrfan Buz'un raporu doğrultusunda listedeki oyuncularla görüşmelerini sürdürürken, çalışmaların şu an için istedikleri gibi ilerlediğini belirtti.


HAFTA İÇİ SAMSUN'DA
Bu hafta içinde Samsun'a geleceğini ve çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini ifade eden Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, "Transfer süreci şu anda istediğimiz gibi gidiyor. İlk olarak Gökhan Meral'i açıkladık. Samsunsporumuza hayırlı olmasını diliyorum. Görüşmelerimiz sürüyor. Anlaşmalar kesinleştikçe, yeni isimleri de duyuracağız" dedi. 


Mustafa TOGUR

YORUM EKLE
YORUMLAR
kaan
kaan - 3 hafta Önce

çok çok iyi iki kanada da mehmet akyüz serkan çalık gibi kaliteli etkili adam şart. ... sağlam iki tane sağbek lazım iyi de ataklara katılan.

SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300