Kazım Yılmaz'dan açıklama var

Samsun Haber: Samsunspor'da geçtiğimiz günlerde yaşanan '1 Milyon TL bağış mı, borç mu ?' polemiğine eski Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz'dan açıklama gelirken, gözler Erkurt Tutu'ya çevrildi

Kazım Yılmaz'dan açıklama var

Samsun Haber - Samsunspor'da eski Başkan Kazım Yılmaz'ın Samsunspor'a verdiği 1 Milyon TL'nin bağış mı yoksa borç mu olduğu polemikleri devam ediyor. 

'1 MİLYON BORÇ VERDİM'
Konuyla ilgili eski Başkan Kazım Yılmaz'dan açıklama geldi. Samsun Valisi Osman Kaymak’ın daveti üzerine valilik makamına gittiğini ifade eden eski Başkan Kazım Yılmaz, "Samsunspor'un acil ödemeleri vardı. Benden bu konuda yardımcı olmamı istedi. Vali beyin isteği üzerine Samsunspor’a 1 milyon lira borç verdim. Ben bu parayı kulübün önünün açılması için Samsunspor’a verdim. Benim mevcut başkan ve yönetimine  hiçbir güvenim ve desteğim yoktur. Ben tamamen Samsunspor için bu yardımı yaptım" dedi. 

ERKURT TUTU NE CEVAP VERECEK?
Yılmaz'ın bu açıklaması üzerine gözler, bugün konuyla ilgili basın toplantısı düzenleyecek olan mevcut Başkan Erkurt Tutu'ya çevrildi. Tutu'nun bu konuda neler söyleyeceği merak konusu oldu.

Haber: Onur EROL

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner849

banner826