banner1620

banner1585

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

Karadeniz hayalini açıkladı... 'Kupa Samsun'a gelecek' 

Gökhan Karadeniz, "Bu şehire gelirken tek bir şeyin hayalini kurdum. O kupayı sezon sonunda bu şehre getirmek. Bu takımın Süper Lig'e çıkması için elimden gelen her şeyi yapacağım'' dedi 

Samsunspor 01.02.2021, 14:15 01.02.2021, 14:23
2451
Karadeniz hayalini açıkladı... 'Kupa Samsun'a gelecek' 


HEMEN KABUL ETTİM 
Yılport Samsunspor'a devre arası transfer döneminde gelen ve hedeflerini anlatan Gökhan Karadeniz, şampiyonluk vurgusu yaptı.

Karadeniz, "Hatayspor'dan ayrılmak gibi bir niyetim yoktu açıkçası. Ancak Samsunspor'dan transfer teklifi için aradıklarında çok heyecanlandım ve hiç düşünmeden kabul ettim. Samsunspor her şeyiyle çok büyük bir camia. Çok büyük projeleri ve hedefleri olduğunu biliyorum. Burada olmam gerektiğine inandım ve teklifi kabul ettim" dedi.  

ALLAH BANA NASİP ETSİN
Karadeniz, "O kupayı sezon sonunda bu şehre getirmek Sadece bu başka hiçbir şey düşünmüyorum. Bu takımın Süper Lig'e çıkması için elimden gelen her şeyi yapacağım. Sadece bunu düşünüyorum. Attığım imzadan da belli olduğu gibi inşallah takımı Süper Lig'e çıkartıp, uzun yıllar Samsunspor'a hizmet etmek istiyorum. Bu şehirde futbol oynamak gerçekten benim için çok keyifli. İnşallah Allah da bana nasip eder" şeklinde konuştu. 

SAĞLAM'LA ÇALIŞMAK KEYİFLİ  
Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile ilgili görüşlerini de açıklayan tecrübeli futbolcu, "Ertuğrul Hocamla ilk kez çalışma fırsatı buluyorum. Gerçekten çok başarılı ve bilge bir teknik adam. Futbolcularla ilişkileri de gerçekten çok iyi. Onunla çalışmak çok keyifli. İnşallah onun futbolcusu olarak sezon sonu şampiyonluk yaşamak nasip olur" dedi. 

Yorumlar (2)
EFE 3 ay önce
AMA GOL ATABİLMEK İÇİN "KENDİNPİŞİRKENDİNYE" YAPMAN LAZIM ZİRA ARKANDA SENİ BESLEYECEK BİR ERKAN ZENGİN GİBİ BİRİ YOK! VAR ASLINDA AMA KUBİLAY,GÖKHAN,OĞUZ BU İŞİ YAPARLAR AMA SAHADA NEREYE KOŞTUĞU NEREYE TOP ATTIĞI ANLAŞILMAYAN BİRİ VAR!BİR DE ON NUMARA GİYDİRMİŞLER UŞAĞA DAA..
baba samsun 3 ay önce
takımda oyun yok sistem yok ruh mücadele yok bu oyunla nasıl çıkacaksın süper lige kendinize gelin istanbul giresun maçlarını bir seyredin adamlar takır takır top oynuyor yazık şanlı samsunsporuma yüksel başkanım oyun çok kopuk geniş alanda oynuyoruz sahayı daraltıp yakın oynamalıyız yoksa bu gidişle hayal süper lig