banner1320

İsmet Taşdemir: Samsunspor'u şampiyonluğa götüreceğim

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, Samsunspor’a geldiği için mutlu olduğunu belirterek, "Zor bir yükün altına girdiğime inanmıyorum. 1 transfer istiyorum. 15’te 15 yerine, bizi şampiyonluğa götürecek puanları alacağız." dedi

İsmet Taşdemir: Samsunspor'u şampiyonluğa götüreceğim
banner1314

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, ilk basın toplantısını gerçekleştirdi. Büyük bir camiaya geldiğini belirten İsmet Taşdemir, camia içerisinde birlik ve beraberliğin olduğu sürece başarının geleceğini söyledi.

ŞAMPİYONLUĞA GÖTÜRECEK
İsmet Taşdemir, Samsunspor’a geldiği için mutlu olduğunu belirterek, “15’te 15 bu takımın yapamayacağı şeyler değil. Ama bizim için, hedefe götürecek puanlar önemli. An gelecek bir puana veya bir gole ihtiyacımız olacak. Dolayısıyla her maç önemli. Şampiyon yapacak puanların hesabına düşelim. Sonuçlar, maçlar ve mücadeleler sahada yapılıyor. Dolayısıyla biz oraya kitlenelim. 15’te 15 gibi bir söylemim yok. Bizi şampiyonluğa götürecek puan ya da puanlar neyse biz onları almanın derdine düşeceğiz” dedi.

BURANIN BİR PARÇASIYIM
Deneyimli teknik adam, takımın bir parçası olduğunu ifade ederek, “Devre arasındaki kampta gelmeyi ben de isterdim ama biz şimdi bundan sonraki zaman dilimine bakacağız. Oyuncuların büyük bir kısmını daha öncesinden tanıyorum. Bazı oyuncuların 1. Lig'de oyunlarını çok seyretmiştim. Ama çalışmadan hiçbir şey söyleyemem. Zor bir yükün altına girdiğime inanmıyorum. Dolayısıyla gittiğimiz yolda zorluklar, sevinçler ve üzüntüler de olacak. Bunların bir ve birlik olduğumuz sürece üstesinden geliriz. Ben buranın bir parçasıyım. Kendimi öyle hissediyorum” şeklinde konuştu.

BİR TRANSFER İSTİYORUM
Takıma bir oyuncu transferi istediğini dile getiren İsmet Taşdemir, “Bir oyuncu arkadaşımızla ilgileniyoruz. Alabilirsek transferi onunla kapatmayı düşünüyoruz. Mevki ya da oyuncu ismini söylemek istemiyorum.” şeklinde konuştu. Taşdemir, İsmail Uyanık ile Pazar günü telefonla görüştüklerini ve ertesi günde Samsun’a gelip anlaştıklarını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300