Hilas Otel

Çelik İnşaat

İsmet Taşdemir: Liderlikle mutlu edeceğiz

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, taraftara teşekkür ederek, "Liderliği ele geçirebilirsek onları daha fazla mutlu edeceğiz” dedi

İsmet Taşdemir: Liderlikle mutlu edeceğiz

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, Niğde Anadolu maçını değerlendirdi. Kazandıkları için mutlu olduklarını belirten İsmet Taşdemir, “Maç kolay geçti ama normalde kolay değildi. Oyuncu grubumuzun özellikle taraftarımızın da desteğini de arkaya alarak çoğu şeyi hallettik. 2 gol atabildik ama daha fazla da olabilirdi” dedi. 

TARAFTARIMIZ MUHTEŞEM
Taraftar rekoru kırdıklarını belirten İsmet Taşdemir, “Maçta sevindirici taraf ilk defa bu sene seyirci rekoru kırmışız. Uzun süredir taraftarımız, takımımızı muhteşem şekilde destekliyor. Oyuncu grubumuzda bu desteğe karşılık vermeye çalışıyor. İnşallah biz de taraftarımızın istediği sezon başından beri hiç olamadığımız liderliği ele geçirebilirsek onları daha fazla mutlu edeceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan doğan
Hakan doğan - 4 hafta Önce

keçiöreni yen sarıyer maçında stad full çeksin

Ümit Okur
Ümit Okur - 4 hafta Önce

İsmet hoca taraftar muhteşem doğru peki sen???????

Kazım ilhan
Kazım ilhan - 4 hafta Önce

Teknik direktör ismet taşdemir hem oyuna hemde oyuncuya nefes alıp yönlendire biliyor .Bunu ilk maçına çıktığında gözlemledim.Sonuç sabır ve SAMSUNLULAR GELECEK GÜZEL SAYGILARIMLA.

SIRADAKİ HABER