Hilas Otel

Çelik İnşaat

İsmet Taşdemir gidiyor mu?

Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Teknik Direktör İsmet Taşdemir'in geleceği hakkında açıklama yaparak, "İsmet Taşdemir işinin başındadır. Bu sezon acemilik dönemiydi ve geride kaldı. Seneye daha güçlü bir takım ile oynayacağız ama aynı hocayla yola devam" dedi

İsmet Taşdemir gidiyor mu?
banner1311

Yılport Samsunspor'un play-offlarda elenmesinin ardından tüm gözler teknik ekip ve futbolcuların geleceğine çevrilmişti. Gelecek sezonunun yapılandırmasına bir an önce başlayacaklarını ifade eden Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Teknik Direktör İsmet Taşdemir konusuna da açıklık getirdi. Deneyimli teknik adamla yola devam edeceklerini belirten Yıldırım, "Seneye daha güçlü bir takım ile oynayacağız ama aynı hocayla yola devam. Biz ve hocamız hatalarımızı gördük. Hepsini düzelteceğiz. Hedefe ulaşacağımıza yürekten inanıyoruz. Yükseliş Sezonu'nda şampiyon olacağız inşallah" dedi.

TAŞDEMİR İŞİNİN BAŞINDA
Yıldırım, yanlış algıların ve bilgi kirliliğinin önüne geçmek için bu açıklamayı yaptığını ifade ederek, " Teknik Menajer Yücel Uyar'ın eski Teknik  Direktör Taner Taşkın'ın gönderilmesinde hiç bir etkisi olmadı. Bu kararı İsmail Uyanık'ın talebi sonrası biz, yönetim kurulu olarak onayladık. Yücel Uyar'ın getiriliş amacını daha önce açıklamıştık. Tekrar dile getirmek gerekirse, Yücel Uyar'ı teknik direktör yapma gibi bir düşüncemiz yoktur. İsmet Taşdemir işinin başındadır" diye konuştu.

Haber: Mustafa TOGUR

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 13:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300