banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

İsmail Uyanık'tan önemli açıklamalar

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, geride kalan ligin genel muhasebesini yaparak, takım içi ve dışında sezon boyunca yaşanan gelişmeleri kamuoyuyla paylaştı. Başkan Uyanık, Samsunspor'daki geleceği hakkında ise "Haftasonu gerçekleşek toplantıdan sonra her şey belli olacak" dedi.

SAMSUNSPOR 16.05.2019, 17:20 16.05.2019, 17:40
banner1343

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, Nuri Asan Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, geride bıraktıkları sezonun ardından takım içinde ve dışında göreve geldikleri günden itibaren, kamuoyunun merak ettiği konulara açıklık getirdi. 

İşte Başkan Uyanık'ın düzenlediği basın toplantısından satır başları:

SADECE SAMSUNSPOR İÇİN
"Sezon başından bu yana çok ciddi rakamlar harcandı. Biz bunu sadece Samsunspor için yaptık. Toplamda bu sene 70 Milyon TL harcadık"

HATA İSMAİL UYANIK'IN
"Futbolculara yada teknik ekibe sezon sonundaki tablodan dolayı kızamam. Bu başarısızlıkta tüm hata İsmail Uyanık'ındır"

SİZLERDEN ÖZÜR DİLERİM
"Ben en çok Samsunspor sevdalılarının yaşadığı, hayal kırıklığından dolayı üzgünüm. Bir tek onlardan özür dilerim"

BU SORUMLULUK BANA AİT
"Bu sene şapkamızı önümüze koyup baktığımızda sportif bir başarısızlık söz konusu. Bende bu sorumluluğu sahipleniyorum"
 
TRANSFERLERİ BEN YAPTIM
"İzleme komitesi eleştiriliyor sürekli. Onlar bana sadece tavsiye verdi. Transferleri, ortaklarımın verdiği yetki ile ben yaptım onlar değil"

BEKLENTİYİ YÜKSELTTİK
"Sezon başında verdiğimiz demeçlerle  takımdan beklentiyi biz yükselttik. İnsanlar bir süre sonra tatmin olmamaya başladı"

FUTBOLDAN TAT ALMADIM
"Sahadaki futboldan hiç bir zaman memnun olmadım. Ama bunu sadece takım içinde yapıcı bir şekilde dile getirdim"

BAŞKAN OLMAYA GEREK YOK
"Bana tekrardan Samsunspor'u emanet eden bu insanlara yanlış yapmam. Samsunspor adına bir şey yapmak için illa başkan olmama gerek yok"

2 MİLYON SAMSUNSPORLU
"Yöneticiler, şirket hepsi gelir geçer. Siz istemezseniz biz burada duramayız. Samsunspor'un sahibi 2 milyon Samsunsporludur"

RAHATSIZ EDİCİ İŞLER
"Rahatsız olduğum işler var. Yüksel Yıldırım'ın bazı konuşmaları beni de yaralıyor. Sürekli 1. tekil şahıs kullanıyor. İnsanın canını düşmanının attığı taş değil, dostunun attığı gül yaprağı acıtır"

KARAR TOPLANTI SONRASI
"Yüksel Yıldırım ile yapacağımız yönetim kurulu toplantısının ardından, Samsunspor'daki geleceğim hakkında daha net kararlar vereceğim"

SAMSUNSPOR TAM GAZ DEVAM
"Bilmenizi istediğim bir şey var. Ben bu görevin başında olsamda olmasamda Samsunspor bu saatten sonra yoluna tüm hızıyla devam edecek"

Haber: Mustafa TOGUR - Furkan DEMİRAL

Yorumlar (0)
20°
açık
Namaz Vakti 18 Eylül 2019
İmsak 04:44
Güneş 06:10
Öğle 12:34
İkindi 16:03
Akşam 18:48
Yatsı 20:09