banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

İrfan Buz: Lider olmak istiyoruz - Samsunspor Haberleri

banner1357

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İrfan Buz, hafta sonu oynanacak karşılaşmaya tam anlamıyla odaklandıklarını belirterek, Manisa Futbol Kulübü maçını kazanıp, liderlik koltuğuna oturmak istediklerini ifade etti.

SAMSUNSPOR 02.10.2019, 16:48 02.10.2019, 16:50
banner1353
banner1375

Manisa Futbol Kulübü maçını da kazandıkları takdirde liderlik koltuğuna otucaklarını belirten İrfan Buz, "Büyük taraftarımızın önünde oynayacağız. Bu günlerde şehrin de kenetlenmesiyle birlikte belirli bir havanın geldiğine inanıyorum. İçeride tamamen odaklanmış vaziyetteyiz. Rakibimize karşı saygılıyız. Önemli bir kadroya sahipler. Bizim de hedefimiz belli. İnşallah 3 puanla ayrılacağımızı düşünüyorum” diye konuştu.

 MAÇ TRAFİĞİMİZ OLDUKÇA ZORLU

Zorlu bir maç trafiği içerisinde olduklarını ifade eden Buz, "Tarsus İdman Yurdu maçını oynadık, peşine kupa maçı yaptık. Ardından deplasmanda Afjet Afyonspor ile karşılaştık ve şimdi de Manisa FK takımı ile karşılaşacağız. Daha sonra hafta içerisinde Diyarbakır’a gidiyoruz ve peşine de Kırklarelispor geliyor. Dolayısıyla burada iyi konsantre olmak gerekiyor. Bizlerde bu konuda tecrübelendik. Burada en önemlisi liderlik" dedi. 

KENETLENİP, OYUNA ODAKLANACAĞIZ

Samsunlu ve Samsunsporlu olmanın bir ayrıcalık olması gerektiğini söyleyen Buz,"Bu güzelim şehrin kenetlenmesiyle birlikte Samsunspor’un büyük taraftara ve ayrıcalık oluşturduğunu bu haftada görebileceğiz. Hepimizin ortak bir hedefi var. Burada egoların yeri yok. Ortak hedefte egoların yeri yoktur. Ondan dolayı biz hepimiz kenetleneceğiz ve tamamen oyunumuza odaklanacağız" dedi.

Mustafa TOGUR
 

Yorumlar (0)