banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

İrfan Buz: Dersimize çalışıp, yolumuza devam edeceğiz

banner1357

Karşılaşmanın ardından değerlendirmelerde bulunan Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İrfan Buz, "Bundan sonrası için dersimize daha iyi çalışacağız" dedi.

SAMSUNSPOR 05.10.2019, 21:33
İrfan Buz: Dersimize çalışıp, yolumuza devam edeceğiz
banner1353
banner1375

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İrfan Buz maç sonu yaptığı değerlendirmelerde, "Oyuna iyi başladık ve o anlarda golü bulsaydık iyi olurdu ancak golü yedikten sonra konsantrasyonumuz bozuldu. İkinci golden sonra ise moralimiz biraz daha bozuldu.
İkinci yarıda riske girmek zorundaydık ve bunu yaptık. Ardı ardına bulduğumuz gollerle kendimize geldik. Bu ambiyasta mutlaka taraftarımıza 3 puan hediye etmek istiyorduk ama bunu başaramadık. İlk yarıda yapımıza uygun olmayan, fazla mücadele etmeyen bir ortam vardı. İkinci yarı biraz daha istediğimiz bir takımı gördük ama yine de galip gelemedik. Bundan sonrası için de dersimize iyi çalışıp, yolumuza devam edeceğiz" ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (1)
Adnan 8 ay önce
Hoca orta saha vasat bir çizgi çizdi ilyasda 2 haftadır futbolla alakası yok büyük maça tecrübeli defans koymaliydin ve kanatlarda vasat kaldık çok top kaybi yaptık ve topçular bir birinden uzak durdular uzun toplarda ise vasat kaldık bu maça ilk onbirde aytaç ve senetle baslaman iyi olurdu rakip 'guclu tamam ama okadar da değil çok köpük oynadik