banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

İdmanda gerginliğe İrfan Buz açıklık getirdi - Samsunspor Haberleri

banner1357

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İrfan Buz, deplasmanda oynanacak İnegölspor maçını kazanıp, 3 puanı taraftara hediye etmek istediklerini belirtti. Buz, ayrıca idmanda yaşanan gerginlik hakkında da açıklamalarda bulundu.

SAMSUNSPOR 17.10.2019, 17:58
İdmanda gerginliğe İrfan Buz açıklık getirdi - Samsunspor Haberleri
banner1353
banner1375

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İrfan Buz, Pazar günü deplasmanda oynanacak İnegölspor maçında tek hedeflerinin galibiyet olduğunu ifade etti. Buz, 3 puanı taraftara hediye etmek istediklerini belirtti. Ligde maçların çok çetin geçtiğini dile getiren Buz, "Maçımıza gelemeyen yurt dışında ve şehir dışında olan bütün Samsunspor taraftarlarımızı buradan selamlıyoruz. Onlar bizi destekleyeceklerdir. Onların varlığını yanımızda hissediyoruz. Biz de elimizden gelen her şeyi yapıp İnegöl’den 3 puanla döneceğiz. Yılport Samsunspor hem içeride hem de deplasmanda 3 puan için mücadele ediyor. İnegölspor’dan alacağımız 3 puanı da taraftarlarımıza hediye ederek, yolumuza devam etmek istiyoruz. Lig maratonu çok uzun. Mücadele etmek durumundayız" dedi.

ABARTMAYA GEREK YOK

Bahattin Köse ve İlyas Kubilay Yavuz’un bu haftadaki kadroda olup olmamaları hakkında da bilgi veren Buz, "Bugün ve yarınki idmanlarına bakacağız. Performanslarla ilgili izlenimlerine bakıp karar vereceğiz" diye konuştu. Okan Dernek ile Ferhat Çulcuoğlu arasında yaşanan gerginliğe açıklık getiren Buz, “Takımımız hırslı bir şekilde İnegöl müsabakasına hazırlanıyor. Bu tür pozisyonlarda faul olur ya da olmaz. Burada arkadaşlarımız duygusal davrandı. Bunlar normal bir şey. Bunlar her futbol takımının içerisinde olan şeylerdir. Çok da büyütülecek ve abartılacak şeyler değil. Biz kendi bünyemizde bunları halledecek güçteyiz" ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (0)