banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Hacettepe hazırlıkları tamamlandı - Samsunspor Haber

banner1357

Yılport Samsunspor, bu sabah yaptığı idmanın ardından Hacettepe maçı hazırlıklarını tamamladı. Öte yandan, Hacettepespor'da Teknik Direktör Avni Okumuş, maç öncesinde açıklamalarda bulunarak 'Kolay lokma değiliz' dedi.

SAMSUNSPOR 09.11.2019, 15:10
Hacettepe hazırlıkları tamamlandı - Samsunspor Haber
banner1353
banner1375

Yılport Samsunspor, bu sabah yaptığı idmanın ardından Hacettepe maçı hazırlıklarını tamamladı. Nuri Asan Tesisleri’nde Antrenör Recep Sermet Boyar yönetiminde yapılan antrenman ısınma hareketleri, 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasının ardından son buldu. İdmana sakatlığı bulunan Bünyamin Cesur Karataş katılmadı.

Kolay lokma değiliz

Öte yandan, Kırmızı-Beyazlıların evinde konuk edeceği Hacettepespor'da Teknik Direktör Avni Okumuş maç öncesi açıklamalarda bulundu. Okumuş, "Samsunspor güçlü bir takım ama; biz o sezon başındaki Hacettepespor değiliz. Biz Gençlerbirliği'nin alt yapısı olan bir takımız. Biz iyi bir takımız. Kolay lokma olduğumuzu kimse düşünmesin. Hacettepe felsefesi biraz gecikmeli olarak oturdu. Samsunspor deplasmanı bizim için zor geçecek. Ama mücadeleyi bırakmamız gerekiyor. Biz genç bir takımız" diye konuştu.

Yorumlar (0)