banner1017

Futbolcularda Uyanık heyecanı

İsmail Uyanık'ın kulübün başına geçmesiyle taraftarları saran büyük heyecan futbolcuları da etkisi altına aldı. Bir çok oyuncu başkandan gelecek haberle tekrar forma giyecekleri günü bekliyor

Futbolcularda Uyanık heyecanı

Samsunspor'da İsmail Uyanık ile kurulan yeni yönetimin şehre verdiği heyecan futbolcularıda sarmış durumda. Samsunsporlu oyuncular, sık sık tesislere gelerek yönetimle irtibata geçiyor, görüşmeler gerçekleştiriyor.

SÖZLEŞMESİ DEVAM EDENLER
Sezonu kötü bir şekilde kapatan Samsunspor'da, İsmail Uyanık'ın başkanlığa gelmesiyle taraftarı büyük bir heyecan sarmıştı. Bu heyecan, Samsunspor'da sözleşmesi devam eden ve kulüpten ayrılan futbolcuları da etkisi altına almış durumda. 

ERCAN, FURKAN VE GÖKAY
Geçtiğimiz günlerde tesislerde bir araya gelen Ercan Koloğlu, Furkan Köse ve Gökay İravul'un başkandan gelecek teklifle tekrar kulüpte oynamaya hazır oldukları bildirildi.

TRANSFER SEZONU AÇILDI
Ayrıca Samsunspor'da dış transferlere de bir an önce başlamak isteyen Başkan ismail Uyanık, Önder Özen'e bu konuda tam yetki vererek nokta transferlerle kulübü sezona hazırlamak istiyor. Bugün resmen başlayacak olan transfer dönemiyle çalışmalar daha da hızlanacak. Samsunspor, Temmuz ayında ekibi tamamlayarak hazırlık kampına girecek. Sezon öncesi taraftarların büyük beklentiye girdiği Kırmızı Beyazlılarda hedef, sezonu kayıpsız tamamlayarak 2'nci Lig'den bir an önce kurtulmak.

Haber:Kenan KAYA

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2018, 10:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1056