banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Ertuğrul Sağlam iddialar hakkında resmî açıklama yaptı - Samsunspor Haber

banner1357

Teknik direktör arayışı devam eden Yılport Samsunspor'la adı geçen deneyimli teknik adam Ertuğrul Sağlam, Samsun Gazetesi'ne özel açıklamalarda bulundu. Açıklamaların ardından sosyal medyadan paylaşım yapan Sağlam, "Samsunspor’un bendeki yeri hep özeldir" dedi.

SAMSUNSPOR 05.11.2019, 20:14 05.11.2019, 21:23 Pınar Uzun
Ertuğrul Sağlam iddialar hakkında resmî açıklama yaptı - Samsunspor Haber
banner1353
banner1375

Adı Yılport Samsunspor'da teknik direktör olarak anılan Ertuğrul Sağlam Samsun Gazetesi'ne yaptığı özel açıklamaların ardından sosyal medya hesabından da açıklamalarda bulundu. 

Sağlam "Geçtiğimiz günlerde Sayın Yüksel Yıldırım ve İsmail Uyanık ile fikir alışverişinde bulunmuş olmakla beraber, teknik direktörlük konusunda bir teklif olmamıştır ve dolayısıyla anlaşma haberleri doğru değildir. Samsunspor’un bendeki yeri hep özeldir, tüm Samsunsporlulara selamlar" ifadelerini kullandı.

Samsun Gazetesi Spor Müdürü Mustafa Togur'un ulaştığı tecrübeli çalıştırıcı Ertuğrul Sağlam, Kırmızı-Beyazlı yönetimle henüz bir görüşme yapmadığını ifade etti. Adının Samsunspor'la anılmasından haberdar olduğu öğrenilen Sağlam, "Samsunspor'dan henüz kimseyle bir görüşmem olmadı. Şuan için Kırmızı-Beyazlı camiadan teklif aldığım doğru değil" dedi. 

Yorumlar (0)