banner1518

banner1585

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Ertuğrul Sağlam açıkladı! Fitne sokmak isteyenler var 

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, ''Bizim takımımız bu kadar ağır eleştirileri hak etmiyor. Ben oyuncularıma güveniyor ve inanıyorum. Takım içi bölünme dedikoduları da doğru değil'' dedi 

Samsunspor 18.12.2020, 12:27 18.12.2020, 12:41
666

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, ''Bizim takımımız bu kadar ağır eleştirileri hak etmiyor. Ben oyuncularıma güveniyor ve inanıyorum. Takım içi bölünme dedikoduları da doğru değil'' dedi 

OYUNCULARINA SAHİP ÇIKTI

Yılport Samsunspor'da Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, geride kalan haftalar,dedikodular ve yapılacak transferler hakkında açıklamalarda bulundu. Zoom üzerinden basın mensuplarıyla bir araya gelen tecrübeli teknik adam bazı istatistiklerde açıkladı. Parametrelere orantılı ligde en çok koşan ve top kapan takımı olduklarını dile getiren Ertuğrul Sağlam, ''Öncelikle bizim için çok değerli olan ağabeyimiz Mustafa Kemal Erkanat'ıun vefatı bizleri derinden yaraladı. Bu kadar kısa sürede ancak bir insan bu kadar sevilebilirdi. Ben son günlerde yapılan takım oynamıyor, pas yapamıyor diye yapılan eleştirileri kabul etmiyorum. Bursaspor maçı sonrası çok ağır eleştirilere maruz kalan oyuncularımında yanındayım'' dedi.

SORUNLARI AİLE İÇERİSİNDE ÇÖZERİZ

Teknik Direktör Sağlam, ''İlk devre 9, ikinci devrede 52 puana talibiz. İstatistiklere baktığımızda ligde en fazla mücadele eden en fazla rakipten top kapan takım Samsunspor'dur. Bunu biz değil, istatistikler söylüyor. Kısa süre içerisinde sıkıntılar yaşadık, hastalıklar ve sakatlıklar yakamızı bırakmadı. Başkanımızın kısa süre içerisinde yaptığı açıklamalarında geneline katılmıyorum. Başkanımız bizim için çok değerli o bizim abimiz, oyuncularında babasıdır. Aile içerisinde yaşanan sorunları kendi içerimizde çözecek hoş görüye sahip insanlarız'' diye konuştu. 

TAKVİYELER YAPILACAK

Devre arası yapılacak takviyeler ile bu takım gücüne güç katacaktır diyen Sağlam, ''Gidecek ve kalacak isimler üzerinde çalışıyoruz. Başkanımıza kısa süre sonra gerekli raporları sunacağız. Ama ben şuna dikkat çekmek istiyorum, gidene 5 gelene 4 atacağız gibi bir durum söz konusu değil. Tabiki zaman zaman kötü sonuçlar ile karşı karşıya kalacağız. Ama biz şampiyon olmak için elimizden geleni yapacağız'' dedi.

Salim YILDIZ 

Yorumlar (12)
Ersin 4 ay önce
Belli oldu. Artık bu Ertuğrul' dan Samsunspor' a hayır gelmez başkan. Yanlışın, başarısızlığın ve başarısızlığın savunuculuğunu yapıyor. Yani tarafını seçmiş.
efe 4 ay önce
Ertuğrula çamur atanların ( entrikada büyük takımları) önüne trilyonları saçsalar satın alamazlar ertuğrulu...ama hatır gönül diye bişey var bu alemde ve öbür alemde..bunu anlasalar zaten gerçek samsunsporlu olurdu bunlar...ama gerçek samsunlular sahip çıkmadıkları için takımlarına ortalık böylelerine kalmış maalesef
EFE 4 ay önce
BİR SEZONDA 5 TAKIM DEĞİŞTİREN GEZGİN! (TEKMİK TRAKTÖRLERE!) BAKIN BİR DE ERTUĞRULA BAKIN...ANADOLUDAN İLK VE TEK ŞAMPİYONU ÇIKARTMIŞ İSTESE İSTEDİĞİ TAKIMDA PARALARI CEBELLEZİ EDER AMA "TAM BİR KARAKTER ABİDELİĞİ" GÖSTERMİŞ BİR TEKNİK ADAM..BAZILARININ HAFSALASI ALAMIYOR BÖYLE BİR KARAKTERİ DEMEK Kİ!
Çelik Kaptan 4 ay önce
Sevgili hocam teknik heyetimize ve futbolcularımıza güveniyor ve inanıyoruz. Bütün olumsuzluklara rağmen bu takım şampiyonluğun en güçlü adaylarından. Süper lige çıkacağız. Aleyhinizde söylenen gereksiz sözleri bazen görmeyin bazen de duymayın. Allah yolunuzu açık etsin. Sizi ve futbolcularımızı kem gözlerden korusun.
Murzi 4 ay önce
Bu Ertuğrul dan artık samsunspora fayda gelmez
ADNAN 4 ay önce
LA FİTNE SOKMAK İSTEYENLER....SİZ SİZİN "AVCI"NIZA AVLANIN HADİ BAŞKA KAPIYA.
Süleyman 4 ay önce
Biz taraftarlar daha ağır bir ceza bekliyorduk, üstelik teknik heyette bunun içinde olmalıydı. Başkan yine de insaflı davranmış.
Erdal 4 ay önce
Arkadaşlar ertuğrul hoca halen başarısızları savunuyorsa demekki başarısızlığı kabul ediyor bırakın cezayda kendisi ödesin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın