Hilas Otel

Çelik İnşaat

Çiğdem Karaaslan'dan müjde

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsunspor Kulübü'nü ziyaret ederek Başkan İsmail Uyanık ve yönetim kurulu ile görüştü. Görüşmede, Çiğdem Karaaslan Millet Bahçesi projesinde Samsunspor Anıtı'nın da yer alacağını müjdeledi

Çiğdem Karaaslan'dan müjde

Samsunspor taraftarının eski 19 Mayıs Stadyumu'nun yıkılmaya başladığı ilk günden itibaren, stadın bir bölümünün bırakılıp Samsunspor Anıtı yapılması talebinden sevindirici haber geldi. Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık ve yönetim kurulu üyesi Haluk Tan'ın devre girmesiyle bu talep AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'a iletildi ve süreç olumlu sonuçlandı. Dün de Çiğdem Karaaslan Samsunspor Kulübü'ne bir ziyaret düzenleyerek Başkan Uyanık ve yönetim kurulu ile biraraya geldi.

MÜJDELİ HABERİ VERDİ
Ziyarette Başkan İsmail Uyanık'a hayırlı olsun dileğinde bulunan milletvekili Çiğdem Karaaslan, "Samsun'unumuzun önemli bir markası olan Samsunsporumuz için, taraftarımızın gerek sosyal medyadan bizlere talepleriyle, gerek ise başkanımız İsmail Uyanık bey ve yönetim kurulu üyesi Haluk Tan beyin bizlere bu talebi iletmesiyle gelişen süreç olumlu sonuçlandı. Yapımına başlanacak olan Millet Bahçesi'nde Samsunspor Anıtı'da olacak" diyerek taraftara müjdeli haberi verdi.

Onur EROL

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308