Hilas Otel

Çelik İnşaat

Büyük başkandan önemli proje

Samsunspor'da, Başkan ismail Uyanık'ın önem verdiği 'Altyapıdan futbolcu yetiştirme' projesinde önemli bir yol katedildi. Artık her 15 günde bir altyapıdan 2'şer futbolcu A Takım ile çalışmalara katılıp denenecekler

Büyük başkandan önemli proje

Kırmızı-Beyazlı ekipte altyapıdan 2'şer futbolcu 15'er gün arayla A Takım ile çalışmalara katılacak. Başkan İsmail Uyanık'ın önemsediği 'Altyapıdan futbolcu yetiştirme' projesinin başlangıcı niteliğinde olan bu gelişmenin ilk adımı atıldı. U-19 Takımı'ndan 2 futbolcu Tunahan Okur ve Şahan Bora İlgen 1 haftadır A Takım'la çalışmalara katılırken, futbolcuların durumu teknik heyet tarafından değerlendirilecek.

ALTYAPIYA BÜYÜK ÖNEM
Öte yandan Samsunspor'da yaşanan bu gelişme ile önemli bir adım atılmış olurken, atılan bu ilk adım İsmail Uyanık faktörünün Samsunspor için ne kadar önemli olduğunu da bir kez daha gözler önüne sermiş oldu. Kulübün, 5 yıl içerisinde kendi kendisine yetebilen bir yapıda olma misyonu açısından Samsunspor'un genç futbolcularına önem vermesi spor camiası tarafından da büyük takdir görüyor.

Haber: Onur EROL

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312