banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Başkan Yıldırım: Bu maçı alacağız - Samsunspor

banner1357

Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Pendikspor maçında taraftar desteğinin önemli olduğunu belirterek" Taraftarda seyircilerde bizi 90 dakika boyunca desteklesin.  Oyuncularımız öyle de böyle de bu maçı alacak" dedi

SAMSUNSPOR 08.09.2019, 19:12 Pınar Uzun
Başkan Yıldırım: Bu maçı alacağız - Samsunspor
banner1353
banner1375

Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Yılport Samsunspor-Pendikspor maçı öncesi Samsun Canlı Haber TV'ye özel açıklamalarda bulundu.

KEYİFLİ BİR MAÇ OLACAK
Takımın maça hazır olduğunu belirten Yüksel Yıldırım, "Uzun bir aradan sonra ilk maçımız. Ve bu maç evimizde. Olduklça heyecanlıyız. Gördüğüm kadarıyla takım ve taraftarda motive olmuş durumda.  Yani bugün herkes bir galibiyet bekliyor. Ben hocamız ve futbolcularımız ile görüştüm Gayet olumlular ve maça konsantre olmuş durumdalar. O nedenle keyifli bir maç izleyeceğimiz kanaatindeyim. İnşallah öyle olur. Burada tek bir isteğim var. Tek yürek, tek ses olalım. Taraftarda seyircilerde bizi 90 dakika boyunca desteklesin.  Oyuncularımız öyle de böyle de bu maçı alacak" dedi.

KAMPANYA BAŞLATACAĞIM
Hedefe doğru adım adım gideceklerini ifade eden Yıldırım, " Bunu yapmamız lazım. Hedef belli. Biz her zaman gerekli mesajları veriyoruz.  Bugün yoğun bir taraftar desteği görüyorum. Sanırım seyircimiz de gerekli mesajı almış.  Eğer bugün 20-25 bin seyircimiz varsa ben çok mutlu olurum.
 Artık bizim yapacak iki şeyimiz var. Kombine sayısını ve  forma satışını artırmak.Önümüzdeki hafta forma satışları için sosyal medya üzerinden kampanya başlatacağım" dedi.

TEK SES OLUNMALI
Taraftarların stadyumda tek ses olmasını beklediğini ifade eden Yıldırım, "Bu akşam bol gollü bir galibiyet bekliyorum. 1-0 olsun bizim olsun sorun yok ama bu takımın patlama yapması için taraftarın Pendikspor maçında takıma büyük destek vermesi gerekiyor. Tek yürek, tek ses olalım. Gelsinler, desteklesinler biz de stadyumda keyifli bir maç izleyelim"ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)