Başkan Şahin: Samsunspor'un yeri Süper Lig!

Samsunsporlu Aileler Platformu, düzenlediği yemekte Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ile biraraya geldi. Samsun Gazetesi'ne açıklama yapan Şahin, "Şehrin markası, önemli bir değeri olan Samsunspor'un yeri Süper Lig" dedi

Başkan Şahin: Samsunspor'un yeri Süper Lig!
banner1314

Kırmızı-Beyazlı taraftarlardan Samsunsporlu Aileler Grubu, Lezzetli Restoran'da biraraya gelerek yemek düzenledi. Düzenlenen yemeğe Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'de katıldı.

ŞENKAL'DAN BAŞKAN ŞAHİN'E KRAMPON
Aileler ile tek tek selamlaşan Şahin'e yemek sonrası Samsunsporlu Aileler Platformu Başkanı Cüneyt Şenkal tarafından Samsunspor Krampon Maketi ve atkı hediye edildi. Öte yandan Samsunsporlu Aileler Platformu Bafra Temsilcisi Ramazan Güngör tarafından da Başkan Şahin'e Samsunspor'a verdiği destekten ötürü teşekkür plaketi verildi.

16. YILLARINI KUTLADILAR: Samsunsporlu Aileler Platformu üyesi Hasan Serdar Meşhur, eşi Nil Meşhur'a sürpriz yaparak 16. yıl dönümlerini buluşmada büyük bir Samsunspor pastası ile kutladı.

AİLE PLATFORMU BÜYÜYOR
Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'in Samsunspor'un her zaman yanında olduğunu ve Samsunspor'a desteklerinden dolayı teşekkür eden Aile Platformu Başkanı Cüneyt Şenkal, "Trübünde ailelerin olması, kavganın ve küfürün sona ermesi amacıyla kurulan platformumuz her geçen gün büyüyor. Bunu kutlamak amacıyla biraraya geldik. Büyükşehir Belediye Başkanımız Zihni Şahin beyi'de yemeğimize davet ederek Samsunspor'a verdiği desteklerden ötürü kendisine teşekkür ettik" dedi.

BEBEĞİ İLE GELEN OLDU: Samsunsporlu Aileler Platformu'nun buluşma yemeğine, bebekleriyle gelenlerde olurken, Karakoç Ailesi'de bunlardan biri olduç Aile 4 aylık bebeği ile buluşmaya gelip ilgi odağı oldu.

BAŞKAN ŞAHİN'DE TRİBÜNDE OLACAK
Yemein sonunda Samsun Gazetesi'ne açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Samsunspor yeni yönetim ile önemli adımlar atıyor. Şehrimizin markası olan Samsunspor, inşallah başarıya ulaşacaktır. Samsunspor'un yeri Süper Lig'dir. Takımımızın bu hedefine ulaşacağına olan inancım tamdır. Yeni sezonda bende Samsun'da oynanacak maçları tribünden takip edeceğim" dedi. 

Haber: Onur EROL

  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300