Hilas Otel

Çelik İnşaat

Başkan İsmail Uyanık, net konuştu

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, ligdeki rakiplerinin Samsunspor ile uğraştığını belirterek, "Biran evvel bu liglerden çıkacağız. Samsunspor Kulübü'ne tekrar eskisi itibar gösterilmesini bileğimizin hakkıyla sağlayacağız" dedi

Başkan İsmail Uyanık, net konuştu

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, son haftalarda şampiyonluk yolundaki rakiplerinin Kırmızı-Beyazlı camia hakkındaki açıklamalarına sert çıktı. Kimseyle dertleri olmadığını belirten Başkan Uyanık, "Ne bir kulisimiz var, ne bir belden aşağı oyunumuz var. Hiç kimseyle derdimiz yok. Hiçbir yerde başkalarını konuşmuyoruz. İnsanlar, Sancaktepe'de maça giremiyorlar; 'Samsunspor nasıl girdi?' diye konuşma yapıyorlar. Bu kadar Samsunsporla uğraşmaya gerek yok. Herkes kendi işini yapsın. Bu da bizim ne kadar başarıyı hak ettiğimizi gösteriyor." diye konuştu.

BİLEĞİMİZİN HAKKIYLA
Uyanık, geçtiğimiz günlerde Samsun'a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun Kırmızı-Beyazlı kulübü ziyaret etmemesini hatırlatarak, "Biran evvel bu liglerden çıkacağız. Samsun'u ziyarete geldiği halde sivil toplum kuruluşlarının gecelerine katılıp, Samsunspor'u bir kez ziyaret etmeyen spor bakanlarının da Samsunspor Kulübü'ne tekrar eskisi gibi önem vermesini, itibar göstermesini bileğimizin hakkıyla sağlayacağız." şeklinde konuştu.

Haber: Tugay BAŞSAN

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muharrem Akar
Muharrem Akar - 1 ay Önce

Sen İşini bilirsin büyük Başkan Sonuna kadar Yanındayız

SIRADAKİ HABER