banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Bahattin kendine güveniyor - Samsunspor Haberleri

banner1357

Yılport Samsunspor'da bu sezon forma giydiği 4 karşılaşmada 4 gol atma başarısı gösteren Bahattin Köse, bu akşam da takımın en önemli gol silahı olacak.

SAMSUNSPOR 05.10.2019, 09:25
Bahattin kendine güveniyor - Samsunspor Haberleri
banner1353
banner1375

Yılport Samsunspor'da bu sezon forma giydiği 4 karşılaşmada 4 gol atma başarısı gösteren Bahattin Köse, bu akşam da takımın en önemli gol silahı olacak. Yükselen performansıyla formayı Atabey Çiçek'ten kapan Bahattin, Manisa maçında da gol ya da goller atarak takımına katkıda bulunmak istediğini belirtti. 

Yalçın'ın partneri Erkam Reşmen olacak

Ligin üçüncü haftasında oynanan BAK Spor maçının ardından formayı Aytaç Sulu'dan kapan Erkam reşmen Tarsus ve Afyonspor karşısında sergilediği performansla teknik heyetten tam not almıştı. Öğrencisinden memnun olan Teknik Direktör İrfan Buz'un savunma hattını bozmayacağı, Manisa FK karşısında da Yalçın Kılınç'ın partneri olarak Erkam'a şans vereceği öğrenildi.

Caner'i yıkan acı

Yılport Samsunspor'un kaptanlarından Caner Arıcı’nın ablasının eşi Ümit Kaşaltı vefat etti. Camiayı üzüntüye boğan haber sonrası Samsunspor yönetimi taziye mesajı yayımlarken, şu ifadeleri kullandı: "Takımımızın kaptanlarından Caner Arıcı’nın ablasının eşi Ümit Kaşaltı’nın (37) vefat ettiği haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Bir süredir karaciğer kanseri tedavisi gören merhuma Allah’tan rahmet, oyuncumuz Caner Arıcı’ya ve ailesine sabırlar diliyoruz."

Öte yandan Caner Arıcı'nın yaşadığı acıya rağmen, teknik heyetle görüşüp karşılaşmada forma giymek istediği öğrenildi.

Yorumlar (0)