banner1017

Atletizm Samsun'da 'Zirve'de

Samsun'da gerçekleşen bir çok atletizm faaliyetinde Samsun başarılı sporcuları il ön plana çıkıyor. İl Temsilcisi Sakin Güneş, "Başarılı sporcular çıkarmaya devam edeceğiz" dedi.

Atletizm Samsun'da 'Zirve'de

Atletizm kategorisinde gerçekleşen şampiyonalarda Samsun oldukça başarılı bir grafik çizerek adını ön plana çıkarıyor.

Samsun, Atletizim branşındaki başarısıyla yeni sezona damga vuracak. Bu zamana kadar gerçekleşen bir çok şampiyonada oldukça başarılı işlere imza atan ve kupa ve madalyalara ambargo koyan Samsun, aynı zamanda kendi altyapısında yetiştirdiği sporcuları milli takıma göndererek adını ön plana çıkarıyor. 

SAMSUN'DAN MİLLİ TAKIM'A SPORCU
Bir çok başarılı sporcunun Samsun altyapısında yetiştiğini belirten Atletizm İl Temsilcisi Sakin Güneş, "Her sezonu dolu dolu geçiriyoruz. Yıl içerisinde bir çok şampiyonaya katılan kulüplerimiz, Samsun'u en iyi şekilde temsil ediyor. Ayrıca kulüplerimizden bir çok sporcu, bireysel başarıları ile milli takım kapılarını kendilerine aralıyorlar. Bu durum Samsun için çok önemli. Samsun'da atletizm sporu zirveye yakın bir konumda. İlerleyen dönemlerde zirvedeki bir çok sporcu Samsun'dan olacakç Buna inancımız tam" dedi.

Haber:Onur EROL

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER