banner1017

Atakent'te yeni sezon hazırlıkları sürüyor. 'Hedef, kalıcı olmak'

Atakentspor U19 ve U17 takımı, yeni sezon hazırlıklarına birlikte devam ediyor. Antrenör Cem Kaygusuz, "Hedefimiz, Elit U19'da kalıcı olmaktır ve ligi üst sıralarda tamamlamak" dedi.

Atakent'te yeni sezon hazırlıkları sürüyor. 'Hedef, kalıcı olmak'

Yeni sezonda U19 Elit Ligi'nde mücadele edecek olan Atakentspor U19 Takımı, U17 ekibiyle birlikte çalışmalara devam ediyor.

'GENÇLER İLE ZİRVEYE OYNAYACAĞIZ'
İlkadım Baruthane Stadı'nda hazırlıklarını sürdüren Atakentspor, yeni sezonda alt yaş grup takımlarını yeni sezon öncesinde yoğun süren antrenmanlarla hazırlıyor. Atakentspor Antrenörü Cem Kaygusuz, "Yeni sezonda U19 Elit Ligi'ne mücadele edeceğiz. Öncelikli hedefimiz, bu ligde kalıcı olmak ve üst sıralara oynamak. Genç oyuncularımız var ve takımımızın geneli küçük yaş kategorosinde. Amacımız bu sezonu altyapımızdan yetişen sporcularla ligi üst sıralarda tamamlamak" dedi. 

BAŞLANGIÇ, 1 EYLÜL
Samsun amatör futbolunda U-17 Ligi, 18 Ağustos tarihinde ilk hafta maçlarıyla başlayacak. U19 Elit Ligi için ise başlangıç tarihi 1 Eylül olarak belirlendi. Ekipler, yeni sezon öncesi yoğun antrenmanlarla, yeni sezona bomba gibi girmek istiyor.

Haber:Ercan DİLAVER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER