banner1518

banner1365

banner1526

banner1345

banner1334

banner1534

Ahmethan Köse bekleneni veremedi

Yılport Samsunspor’un sezon öncesi yaptığı hazırlıklarda Başkan Yüksel Yıldırım’ın, “Bizim Aslan gibi Ahmethan Köse'miz var. Gümbür gümbür geliyor İnşallah” dediği Ahmethan Köse ligin ilk bölümünde beklenen performansı sergileyemedi.

SAMSUNSPOR 12.01.2021, 09:03
3050
Ahmethan Köse bekleneni veremedi

Ahmethan Köse bekleneni veremedi Yılport Samsunspor’un sezon öncesi yaptığı hazırlıklarda Başkan Yüksel Yıldırım’ın, “Bizim Aslan gibi Ahmethan Köse'miz var. Gümbür gümbür geliyor İnşallah” dediği Ahmethan Köse ligin ilk bölümünde beklenen performansı sergileyemedi.

17 haftalık periyotta 366 dakika süre alabilen 24 yaşındaki futbolcu bir gol bir asistlik performans sergiledi. Kendisine talip çıkması durumunda ise kiralık olarak gönderilebileceği öğrenildi. 

Yorumlar (4)
baba samsun 2 hafta önce
senden golcü falan olmaz ahmethan son vuruşları nasıl yapacağını pelkasdan öğren bodozlama kaleci ile başbaşa kaldığın her topu harcadın git kardeşim oynayabileceğin takımlara yada son vuruş nasıl yapılır öğren
Ahmet İstanbullu 1 hafta önce
Tecrübe için kariyerli antrönörü olan bir takıma kiralık verile bilir benim ileride ahmet han kösenin iyi bir santrofor olacağı hissini hep taşıyacam
Termeli 1 hafta önce
Cocuk istekli ama yeterli diil bence...
Mustafam 1 hafta önce
Ahmethan mı gölcü mü o da kim