banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

2 forvet, 1 kaleci ile işlem tamam! Arayış sürüyor

Samsunspor transferde yavaş yavaş sona gelinirken, kulüp transfer dönemini sonlandırmak için hala 2 santrafor ve 1 kaleci arayışını sürdürüyor

SAMSUNSPOR 10.07.2018, 17:56
2 forvet, 1 kaleci ile işlem tamam! Arayış sürüyor

Kırmızı-Beyazlılar transferde son rötuşları yapıyor. Kulüp yönetimi, transferin gerekli olduğu bölgeleri forvet ve kale olarak belirledi.

Samsunspor'da geçtiğimiz sezon takımda forma giyen bir çok isimle yola devam kararı alınırken yeni transferlerle de kadro zenginleştirildi. Bütün mevkilere ait oyuncu ve alternatifi bulunmasına karşın takım hala santrafor bölgesinde istediği sonuca ulaşamadı. Bu bölge için oyuncu arayışları sürüyor. Alınacak 2 futbolcu ile takım forvet arayışını sonlandıracak.

FURKAN'A ÖVGÜ DOLU SÖZLER
Samsunspor kalesinin en iyi ismi olan Furkan Köse'ye Teknik Direktör Taner Taşkın'dan övgü dolu sözler geldi. Transfer gündemine ilişkin konuşan Taşkın, "Kendisi çok iyi kıymetli bir kaleci. Benim kaleci hocamda çok beğeniyor. Bende çok beğeniyorum. Fakat durum sadece beğenmekten ibaret değil. Beğenmenin de dışında ona inanıyoruz ve güveniyoruz" diyerek başarılı kaleciyi yüceltti. Öte yandan tecrübeli çalıştırıcı, Furkan'nın kalede yanlız kaldığını ve onunla rekabet ortamı sağlayacak bir tane daha kaleci alacaklarını ifade etti. 

Haber:Onur EROL

Yorumlar (0)