Uzman Anahtar Doğa Okulları cemre
 
Samsun Sürücü Kursu akın HRS Ajans

Samsunspor Teknik Direktörü Fuat Çapa’dan Açıklamalar!

featured

Samsunspor Teknik Direktörü Fuat Çapa’dan Açıklamalar! Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, hazırlık maçının genel olarak verimli geçtiğini, ikinci devrede ise tüm takımların 8 Şubat’tan itibaren şekilleneceğini söyledi

GENELDEN MEMNUN
Kırmızı – Beyazlılar, hazırlık maçında Rumen ekibi Rapid Bükreş’i 3-1 mağlup etti. Teknik Direktör Fuat Çapa, “Rakip kendi liginin Süper Lig düzeyinde oynayan bir takım. Antalya’da şiddetli yağışa rağmen, gayet güzel bir karşılaşma oldu. En azından oyuncuların sahada neler yapacağını gördük. Özellikle hücum hattındaki koşular çok iyiydi. Çok sayıda pozisyona girdik. Son vuruşlarda başarılı değildik. Rakip skoru 3-1 yapana kadar biz skoru daha da arttırabilirdik. Ama genel anlamda gayet olumluydu. Oyundan ve niyetten çok memnun olduğum” dedi.

8 ŞUBATTA GÖRECEĞİZ
İkinci devrenin ilk haftasının son bulmasının ardından Teknik Direktör Fuat Çapa, çok fazla değişikliğin olmadığını, transferlerle ligin şekilleneceğine değinerek, “Şuanda çok fazla değişen bir şey yok. Biz ilk hafta bay çektiğimiz için çalışma ortamımız oldu. Ama diğer takımlar içinde değişen çok bir şey olmadı. Çünkü onlar lige devam etti ve bu hafta yeni transferler oynamadı. Ocak ayının 12’sinden yani dün itibariyle transferlerin lisans çıkartma işlemleri başladı. Ligdeki takımların tam şeklini 8 Şubat’tan itibaren göreceğiz” ifadelerini kullandı.

Esra VURAL

SAMSUNSPOR İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

hoca Ana Manşet

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.