doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsunspor Teknik Direktörü Çapa: ‘Eyüpspor Karşılaşmasına Odaklandık’

Samsunspor-Teknik-Direktörü-Çapa-'Eyüpspor-Karşılaşmasına-Odaklandık'
Daha Fazla Göster

Samsunspor Teknik Direktörü Çapa: ‘Eyüpspor Karşılaşmasına Odaklandık’ Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, Antalya kampını değerlendirdi

WhatsApp Image 2021 11 17 at 15.13.06 Samsun

Çapa, “Süreç planladığımız gibi geçiyor. Oynamış olduğumuz karşılaşmalardaki eksikliklerimiz, gözlemlerimiz, yapmış olduğumuz analizlerin burada giderilmesi için gelmiştik. Şu aşamada bunlar gayet olumlu bir şekilde devam ediyor. Oynamış olduğumuz hazırlık karşılaşmasında büyük bir kısım sadece savunma değil, aynı zamanda hücum anlamında da iyi işler yaptığımızı gördük” diye konuştu.

EYÜPSPOR MAÇINA ODAKLANDIK

Kampın güzel geçtiğini ifade eden Fuat Çapa, “Bundan sonraki süreçte tamamen pazartesi günü oynayacağımız karşılaşmaya odaklanıp, o doğrultuda çalışmamız gerekiyor. Saha içi, fiziki ve mental anlamda. Diğer taraftan takım olma ve takımdaşlık adına güzel adımlar attığımızı görüyorum. Bu da bizim adımıza sevindirici. Oynayacağımız karşılaşmalarda alacağımız sonuçlar burada neler yaptığımızı çok net bir şekilde öne çıkartacak. Az önce de söylediğim gibi burada coşku, istek ve arzu çok güzel, oyuncularımızın katılımı çok iyi ve bu da bizi sevindiriyor. Pazartesi’ne kadar yapacağımız birkaç tane daha idmanımız var. Bu da tamamen Eyüpspor karşılaşmasına yönelik olacak. Yarından itibaren yapmış olduğumuz analizler karşılığında rakibimizin artılarını ve eksilerini oyuncularımızla paylaşıp ona göre çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir