Taraftarın istifaya çağırdığı Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, “Ben görevimin başındayım. Ben buraya adam gibi geldim, adam gibi giderim” dedi

BAYRAM BEKTAŞ'TAN MAÇ SONRASI DEĞERLENDİRME

Yılport Samsunspor Manisa FK'ya sahasında 0-1 mağlup oldu. Maç içerisinde taraftarlar tarafından istifaya çağrılan Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, maç sonu açıklamalarda bulundu.

Samsunspor Basketbol yine galip! Samsunspor Basketbol yine galip!

"BİZİM EKSİKLİĞİMİZ"

Bektaş, “Oyundan değil de skordan üzgünüz. Tüm oyuncularımız üzgün. 3 haftadır her anlamda oyun üstünlüğü ve her şeyi sahaya yansıtmışken skoru bulamadık. Bir kez daha futbolun ne kadar acımasız olduğunu gördük. Rakip şut sayılmayacak pozisyonda golü buldu. Üzgünüz, biz yine zorlayacağız kendi oyunumuzu oynayacağız. Rakip kale önünde bu kadar pozisyona girip de gol bulamıyorsak bunda bizim de eksikliğimiz var” dedi. 

"TEPKİ GÖSTERMEDİM"

Sonuçtan dolayı üzgün olduklarını belirten Teknik Adam Bektaş, “Gol atamayınca ne anlatsam faydasız. Üzgünüz. 4. maç, ilk maçımızı kaybettik. Mücadelelerinden dolayı oyuncularımı kutluyorum. Ligin başındayız. Bu takım çok çabuk ayağa kalkar, istenilen seriyi de yakalar. Ben görevimin başındayım. Taraftar bağırır, istifaya çağırır. Ben görevimin başında olduğumu yineliyorum. Taraftar istifaya çağırdığında tepki göstermedim, alkışladım. Benim taraftara saygım sonsuz. Alkışlayarak ‘eyvallah’ dedim. Ben buraya adam gibi geldim, adam gibi giderim. Oynanan oyundan memnunum, skoru alamadık” ifadelerini kullandı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.