Samsunspor Taraftarının Gözü Kulağı O Maçlarda! ‘Hasret Sona Erecek’

samsunspor-taraftarinin-gozu-kulagi-o-maclarda
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunspor Taraftarının Gözü Kulağı O Maçlarda! ‘Hasret Sona Erecek’ Samsunlu vatandaşların birçoğu Yılport Samsunspor’un direkt Süper Lig’e çıkamasa bile play-off’dan çıkacağına inandığını belirtti

TFF 1. Lig’in bitmesine son iki hafta kala Adana Demirspor, Giresunspor ve Yılport Samsunspor 64 puanla ligin zirvesine sıralandı. Samsunlu vatandaşların birçoğu Kırmızı- Beyazlı takımın Süper Lig’e direkt olmasa bile play-offtan çıkacağını ifade etti.

ÇIKACAĞIZ

Turgut BÜTÜNER: Son iki maçımız kaldı. Birinci olamasak da ikinci olarak Süper Lig’e çıkacağımızı düşünüyorum. Eğer Adana Demirspor ve Giresunspor karşılaşacakları takımları yenerse biz 3. sırada kalıp play-off oynarız. Play-offda da çıkacağımızı düşünüyorum.

LİGDE KALIRIZ

Barış KINALI: Samsunspor’un Süper Lig’e çıkacağını düşünmüyorum. Ne yazık ki bizim kaderimiz bu play-offa kalıp orada da geçemeyeceğimizi düşünüyorum. Rakiplerimiz siyaseti spora karıştırdığı için artık takip etmeyi bıraktım.

SAMSUNSPOR AŞK

Şaban GÖYNE: Bundan sonra şansımız konuşacak. Gönlümüz Samsunsporumuzun Süper Lige çıkması tarafında. Samsunspor bir aşk bir sevda inşallah çıkarız. Yarın Ankaraspor’u en kötü 2-1 alırız.

HASRET SONA ERECEK

İlkay İSMAİLOĞLU: Bizim bu takımla çoktan şampiyonuz demeliydik. Adana Demirspor 13 puan gerideydi şimdi ise liderliğe oturdu. Önce biz kendimize bakalım. Başkanımız Yüksel Yıldırım şampiyonluk için çok uğraştı hasta olmasına rağmen takıma çeki düzen verdi. Biz şuan şampiyonluğu emin konuşamıyorsak takımdaki oyunculardan dolayı konuşamıyoruz. Ama hala bir umudumuz var. İnşallah 10 yıllık hasret sona erecek.

İNANCIMIZ BÜYÜK

Burak İNANÇ: Samsunspor kalan iki maçı da alır ve Süper Lig’e yükselir. Bu inanç takımımızda var. Şu anda da çok güzel gidiyor. Taraftarımız da sonuna kadar takımımızın arkasında. İnancımız büyük hedef Süper Lig.

ELİMİZDEN KAÇIRDIK

Hidayet KAHRAMAN: Adana Demirspor ve Giresunspor’un puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Ama biz ne yazık ki şampiyonluğu elimizden kaçırdık. Eğer rakipler berabere kalmaz yada yenilmezse play-off yolu gözüküyor. Ama play-off ta işimiz zor olabilir gibi. İnşallah çıkarız inancımız var. Esra VURAL – Muhammet KAYMAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir