Şimşekler Taraftar Grubu’ndan Örnek Hareket!

simsekler-taraftar-grubu-kan-bagisi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şimşekler Taraftar Grubu’ndan Örnek Hareket! Şimşekler Taraftar Grubu Türk Kızılay’ındaki kan stoğunun azalmasından dolayı Kızılay’a kan bağışında bulundu

 

simsekler volkan Ana Manşet

İNŞALLAH KATKISI OLUR

Samsun’un İlkadım İlçesi Derebahçe mevkiinde Şimşekler Taraftar Grubu pandemi ve Ramazan ayında Türk Kızılay’ındaki kan stoklarının azalmasından dolayı, kan bağışı kampanyası düzenledi. Türk Kızılay’ı ile bir araya gelip bir çalışma yürüttüklerini ifade eden Şimşekler Taraftar Grubu Onursal Başkanı Volkan Altun, “Bir çok projemiz var ama Türk Kızılay’ına kan bağışında bulunma çalışması bizim önceliğimiz. Zaten taraftar grubumuza üye olan birçok arkadaşımız ihtiyaç olduğunda kan bağışında bulunuyor. Bizim asıl amacımız elde edilen kanlara göre bir veri oluşturup, kan bittikçe aciliyet durumuna göre tekrardan bağışta bulunup yardımcı olabilmek. İnşallah katkımız olur” diye konuştu.

burak adiyaman Ana Manşet

BİZİ MUTLU ETTİ

95 taraftarın başvurduğu kampanyada 45 kişi uygun bulunurken Şimşekler Taraftar Grubu Basın Sözcüsü Burak Adıyaman birlik beraberlik vurgusu yaptı. Adıyaman, “Saf dostluğun bir tablosu varsa, onunda bu olduğunu düşünüyoruz. Kan bağışına başvuru sayımız yaklaşık 96 civarında ve alınan kan sayısı ise 45 kişi bu da çok önemli ve kritik rakam bunu ailecek başardığımızı düşünüyoruz. Aile yapın sağlamsa sırtın yere gelmez. Biz bunu başarıyoruz. Bu gibi etkinlikleri artıracağımıza inanıyoruz. İnşallah aydınlık günler bizi bekliyor” dedi.

eda pak Ana Manşet

HAYATA DOKUNMAK ÇOK GÜZEL

Kan vermenin her vatandaşın görevi olduğunun altını çizen Eda Pak da, “Herkesin kan bağışında bulunmasını istiyorum. Bir Samsunspor sevdalısı olarak Şimşekler Taraftar Grubumuzun başlatmış olduğu bu kampanyaya katılıp, hayat kurtarmak bir hayata dokunmak çok güzel bir his. Samsunspor fanatiği olan herkesi kan bağışına davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

NESLIHAN SAYGICI Ana Manşet

KAN MUTLAK İHTİYAÇ

Şimşekler Taraftar Grubu’nun başlatmış olduğu projeyi desteklediğini belirten Neslihan Saygıcı ise şunları söyledi: “Ramazan ayında kan stokları ne yazık ki azalıyor. Şimşekler Taraftar Grubu da derneğini açıp sadece taraftarı değil, tüm Samsunluları davet etti. Çok güzel bir çalışma kendilerine çok teşekkür ediyorum. İnsanlar çok önemsemese de kan mutlak bir ihtiyaç. Bu projenin içerisinde olmak mutluluk verici.”

KAN 2 scaled Ana Manşet

simsekler taraftar grubu kan bagisi Ana Manşet

Esra VURAL

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir