Samsunspor taraftarı, yarın akşam Bandırmaspor ile oynanacak kritik maç öncesi, Nuri Asan Tesisleri’ne gelerek Kırmızı - Beyazlı takıma meşale yakıp, tezahürat yaparak destek verdi

WhatsApp Image 2022-04-01 at 18.17.36.jpeg

MORAL VERDİ

Samsunspor, yarın akşam 20.30'da Bandırmaspor ile evinde kritik bir maça çıkacak. Karşılaşma öncesi Kırmızı - Beyazlı taraftar Nuri Asan Tesisleri’nde antrenman yapan takıma moral ziyaretinde bulundu. 12. adam ziyaret sırasında meşale yakıp tezahüratlarda bulunarak takıma moral verdi. Oyuncular da bu desteğe sessiz kalmayıp taraftarı alkışladı.

WhatsApp Image 2022-04-01 at 18.17.29.jpeg

Başkan İbrahim Sandıkçı Sporcuları Ağırladı: "Gurur Yaşattılar" Başkan İbrahim Sandıkçı Sporcuları Ağırladı: "Gurur Yaşattılar"

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Forza Şirinler Tribün Lideri M. Doğukan Bayrak "Biz kenetlenmek istiyoruz. Bu sene bu işi bitirmek istiyoruz. Allah'ın izniyle" derken, Şehzadeler Tribün Lideri Hikmet Şimşek ise, " biz hocamıza ve futbolcu kardeşlerimize güveniyoruz. Her zamanda takımımızın yanındayız" diye konuştu.

WhatsApp Image 2022-04-01 at 18.17.31.jpeg

RÜZGARI ARKAMIZA ALIRIZ

Teknik Direktör Fuat Çapa kendilerine moral vermek için tesislere gelen taraftara teşekkür ederek, "Siz bizim yanımızda olduğunuz sürece rüzgarı arkamıza alır, Allah'ın izniyle bu mutluluğu sezon sonunda çok daha fazla taraftarımız ve camiamızla birlikte yaşarız" dedi. Samsunspor Kaptanı Yasin Öztekin ise, "Yarın çok önemli bir karşılaşmaya çıkıyoruz. Siz nasıl ailenize sahip çıkıyorsanız, yarın hepimize sahip çıkın ve biz o sahada Bandırmaspor'u yenip, 3 puanı alacağız" ifadelerini kullandı. Ayrıca 12. adam, Samsunspor Taraftar Grupları Başkanı Tonguç Ali Anıl'ın doğum günü dolayısıyla tesislerde kendisine sürpriz doğum günü yaptı.

Esra VURAL

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN