Samsunspor Taraftar Grupları Bandırmaspor - Samsunspor maçına taraftarın gitmesi için 5 minibüs desteği veren Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'ya teşekkür etti. 

5 MÜNİBÜS DESTEĞİ 

Kırmızı Beyazlılar, deplasmanda rakibi Bandırmaspor ile pazar günü saat 13.30'da karşı karşıya gelecek. Takımını deplasmanda desteklemek için maça gidecek olan Samsunspor taraftarına Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı 5 minibüs temin etti. Samsunspor Taraftar Gruplarına 5 minibüs ile ulaşım desteği veren Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'ya özellikle teşekkür eden Samsunsporlular, Başkan Sandıkçı'nın bu davranışı ile örnek olduğunu söyledi.

BAŞARI GETİRECEK 

Samsunspor - Malatyaspor maç skoru 1-1! Samsunspor - Malatyaspor maç skoru 1-1!

Samsunspor Taraftar Grupları, Başkan Sandıkçı'ya teşekkür ederek, şunları söyledi: ,''Bandırmaspor deplasmanına gidecek olan Samsunspor taraftarlarına 5 minibüs ile cebinden destek veren Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'ya Samsunspor Taraftar Grupları olarak teşekkür ediyoruz. Şampiyonluk yolunda yaşanılan birlik ve beraberlik, Samsunspor’a beklenilen başarıyı getirecek ve büyük Samsunspor taraftarı hasretini çektiği sevinci yaşayacaktır. Bu yolda desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederiz''

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.