TEŞEKKÜR ETTİ 

Samsun'da yaşayan ve lösemiyle mücadele eden 15 yaşındaki Ata Yağız Ceylan için doktorlar ilik nakli kararı verdi. Karar sonrası Samsunspor Taraftar grupları Samsunspor sevdalısı olan Ata için harekete geçti. Grup, Kızılay ile ortaklaşa Samsun’un İlkadım İlçesi Fatih Mahallesi'nde kurulan gezici kan bağış merkezinde kök hücre ve kan bağışında bulundular. Samsunspor Taraftar Grupları adına konuşan Tonguç Ali Anıl, “Kan ve kök hücre bağışının öneminden hareketle, Samsunspor’a gönül vermiş taraftarların desteğiyle bu güzel kampanyayı gerçekleştirmek istedik. Kızılay Samsun Şubesi de bu talebimize tüm ekip ve ekipmanlarıyla katılım sağlayarak yanıt verdi. Bizler de Samsunsporlulara yakışır bir bağış kampanyasın gerçekleştirdik” dedi.

Eyüpspor Asbaşkanı Fatih Kulaksız'dan Samsunspor maçı açıklaması Eyüpspor Asbaşkanı Fatih Kulaksız'dan Samsunspor maçı açıklaması

YOĞUN KATILIM 

Samsunspor Taraftar Grupları çatısı altında düzenlenen Kök Hücre ve Kan Bağışı Kampanyasına, Şirinler Taraftar Grubu Lideri Doğukan Bayrak, Şehzadeler Taraftar Grubu Liderleri Kenan Karpuzoğlu, Hikmet Şimşek ve Mehmet Çetir, Söğütlübahçe Taraftar Grubu Liderleri Ümit İren ve Mehmet Sarıözkan, Şimşekler Taraftar Grubu Başkanı Volkan Altun ve tribün lideri Melih Demirbaş, Üniversiteli Samsunsporlular (ÜNİSAM) Başkanı Alperen Köse, Forza Samsun Taraftar Grubu Lideri Oğuz Bulgan ve Samsunspor Aile Platformu Başkanı Cüneyt Şenkal ile bu gruplara mensup taraftarlar yoğun katılım sağladı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.