Samsunspor, yeni sezonu kombine bilet ve tek maçlık bilet fiyatlarını açıkladı.

TARAFTARI MUTLU ETTİ 

Kırmızı-Beyaz renklere gönül vermiş taraftarın merakla beklediği kombine bilet fiyatları açıklandı. Biletler, 4 Temmuz itibariyle satışlar çıkacak. Geçen sezon kombine bilet alan taraftarların yer seçme önceliği olacak. Kombineler için fiyatlar 300 ile 2 bin 200 TL arasında belirlendi. Geçen sezon kombineleri 250 ile 2 bin TL arasındaki fiyatlarda satan Samsunspor'un, ciddi bir zam yapmadığı görülürken, bu durum taraftarları mutlu etti. 

KADIN VE ÇOCUKLARA İNDİRİM 

Kombinelerle ilgili tüm detaylar ise Samsunspor resmi internet sitesi aracılığıyla duyuruldu. Kombine almak isteyen taraftarlara, passolig kartlarını 31 Mayıs 2023'e kadar uzatmaları gerektiği hatırlatılırken, kadın ve çocuk taraftarlara da ekstra yüzde 10 indirim yapılacağı belirtildi. Öncelikli taraftarların ardından ise kombine genel satışları 20 Temmuz'da başlayacak. Öte yandan yeni sezonda tek maçlık biletler de 20 ile 150 TL arasındaki değişen fiyatlarda satılacak.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım: "Tek isteğimiz pivot forvet" Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım: "Tek isteğimiz pivot forvet"