HABER SES GETİRDİ 

Yılpart Samsunspor, Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu'nda Trabzonspor'la oynayacak. Çarşamba günü saat 19.00'da Şenol Güneş Spor Kompleksi'nde gerçekleşecek zorlu karşılaşma öncesi Samsunspor Taraftar Grupları, takımlarını yalnız bırakmamak için harekete geçti. Trabzon'a çıkarma yapmayı hedefleyen taraftar, şehrin belediye başkanlarını ulaşım desteğinde bulunmaya davet etti.  Samsun Gazetesi'nin yaptığı haber ve taraftarın çağrısının ardından, ilk ulaşım desteği Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci tarafından geldi. 

90 hafta sonra gelen liderlik! İşte adım adım Samsunspor'un liderlik yolculuğu 90 hafta sonra gelen liderlik! İşte adım adım Samsunspor'un liderlik yolculuğu

cemil deveci ic 911

2 OTOBÜS, 3 MİNİBÜS 

Başkan Deveci, sosyal medya hesabında, kupa maçı için Trabzona gidecek olan taraftara, 2 otobüs, 3 minibüs ile destek veridiklerini belirterek, "Deplasman yolunda; Atakum Belediyesi, Atatürklü Arma'nın yanında. 21 Aralık Çarşamba günü oynanacak olan Trabzonspor mücadelesi için; Samsunspor taraftarımızı deplasman yolunda 2 Otobüs, 3 Minibüs ile destekliyoruz. Samsunspor'a gönül veren taraftarlarımıza duyurulur" mesajını paylaştı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.