tatmix

samsunsurucukursu

5s

izosam


Samsunspor Taraftarı Adana’yı Örnek Gösterdi: Mustafa Demir Nerede?

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunspor Taraftarı Adana’yı Örnek Gösterdi: Mustafa Demir Nerede? Samsunsporlu taraftarlar, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın Adana Demirspor’a destek verdiğini, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in ise Samsunspor’a sahip çıkmadığını belirterek tepki gösterdi

 

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana Demirspor ve primlerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Karalar, “Adana Demirsporumuzun Süper Lig’e çıkması için maddi manevi her desteği vermeye devam edeceğim. Adana Demirspor’un değerli başkanıyla (prim, primin miktarı dahil) sürekli iletişimdeyiz. Süper Lig, Adana delikanlılığına hazır olsun” demesinin ardından Samsunlu taraftarlar Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in Yılport Samsunspor’a maddi ve manevi destek vermediğini belirterek, sosyal medyada tepkilerini gösterdi ve Demir’in nerede olduğunu sordu. Taraftarlar, “Samsun’un belediye başkanı mı var? Samsun’a destek versin. Seçimler yaklaşınca bir atkı takarlar, olay kapanır” diyerek tepkilerini dile getirdi.

demir 1 Ana Manşet

demir 1 Ana Manşet

demir 2 Ana Manşet

demir 3 Ana Manşet

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. ayse-colak_avatar
  2 ay önce

  O taraftara söyleyin, stadda ‘ trabzonlu başkan istemiyoruz’ diye tezarruhat attıran kimse ona gitsinler. O gün samsunluluğumdan utandım.

  • ayse-colak_avatar
   2 ay önce

   Ne yapacaklardı Trabzonlu baskan istiyoruz mu diyeceklerdi… nasıl samsunlu sun sen … cakma samsunlu seni…